Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szemét dolog a párodtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog a párodtól munkahely váltást kérni?

Figyelt kérdés

Párom még egyetemre jár, a jelenlegi munkahelye ehhez jól alkalmazkodik, mert délután-éjszaka dolgozik éjjel 1-2 között végez. A kisebb probléma, hogy mindig én megyek érte és mivel én 6-kor kelek hétköznap ezért nem a legideálisabb alvás szempontjából. (próbálok délután is aludni, hogy kipihentebb legyek, de nem mindig jön össze) A nagyobb baj, hogy amikor dolgozik nem találkozunk, csak az éjszakai hazaúton. Mi pont azok vagyunk akiket a pandémiás 1 hónapos folyamatos összezártság közelebb hozott egymáshoz és ez a kevés találkozás pedig szépen lassan eltávolít minket egymástól.

Szerintetek jogos a kérésem a munkahely váltást illetően? Nem volna baj az sem ha másik munkahelyen kevesebbet tudna dolgozni, nem halnánk éhen, de talán együtt maradnánk.



2021. szept. 1. 08:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
9%
Az az életfolyamán nagyon sokszor lehet még, hogy különböző időben dolgoztok a pároddal.
2021. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
57%
Ha téged ez ennyire zavar, akkor mondd el neki, aztán szakíts, ha nem akar váltani. Ez nem egy olyan dolog, ami egzakt módon gáz vagy nem gáz... rengeteg olyan párt ismerek, akik nem tudnak olyan baromi sokat együtt lenni a munkájukból kifolyólag, és mégis baromi jól megvannak egymás mellett.
2021. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
74%
Szemét dolog vagy sem, én már kértem munkahelyváltást a férjemtől. Igazából ő se érezte már jól magát a munkahelyén, az én kiborulásom után azonnal nekiállt keresni. 3 hét alatt talált megfelelő munkahelyet.
2021. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A pár èv egyetem nagyon nem átmeneti időszak. 1-2 hèt átmeneti, de èvek nem. Ès felteszem ez a munka nem èppen az egyetemi tanulmányaihoz köthető, a lèsőbbi karrierjèben nem viszi majd előre.
2021. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem, nem szép dolog. De te meg nem vagy köteles folymatosan a pihenédeset, és ezáltal akár még az egészségedet és a munkádat is kockáztatni emiatt. (Bár nekem az írásodból az jött le, hogy inkább te vagy az, aki ragaszkodik a furikázáshoz, viszont akkor meg végképp nem őt kéne emiatt piszkálni, ha egyébként ő meg tudná oldani másként is.)

Igazából több gondolat is felvetődött bennem.

- Szükséges ez? Igen, szép dolog a szorgalom, meg hogy az ember tanulás mellett dolgozzon, de valahol kell egy határt húzni. Nem tudom, milyenek az anyagi körülményeitek, de hacsak nincs nagy gáz, hasonló helyzetben én inkább hajlanék arra, hogy az egyetemi évei ne az eszeveszett túlhajszoltságról szóljanak. Nappali tagozatos egyetemistaként meg fizikailag lehetetlen 8-tól 4-ig tartó munkaviszonyt találni, kivéve, ha arra meg a tanulmányait áldozza be.

- Fél óra várakozás nem a világ. Nekem is annyit kell várnom, pedig én nappal dolgozok. Általában bent maradok 10-20 percig munkaidő után, teszek-veszek ezt-azt, olyan dolgokat, amiket jó lenne megcsinálni, de a rendes munkaidő alatt nem tudok. Vagy ha erre nincs lehetősége, akkor megnéz a telefonján két Youtube-videót, és már el is telt a fél óra.

- Lehet taxit hívni. Bár ez nem a legolcsóbb megoldás, ez tény. Nem tudom, mennyit keres, és mennyi lenne onnan hazafelé a taxi, mert mondjuk ha egy nap keres 5 ezret, és 3 lenne a taxi, akkor szinte értelmetlen lenne. De mondjuk ha keres mondjuk 10-et, és van olyan taxitársaság, aminél van törzsutaskedvezmény, mindjárt kedvezőbb a helyzet.

- Miért nem jöhet szóba a bicikli? Annyira elvadult környéken kell keresztül menni? Vagy olyan extrém távol dolgozik? Vagy annyira rosszak az út- és világítási viszonyok?

- Szereti csinálni a munkáját? Önszántából csinálja?

- Egy munkahelyváltással mi változna meg? Az egyetem és a munka így is, úgy is elvenné a teljes napját.

- Miért ő váltson? Miért nem te?

2021. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Eleve rendkívül gáz, hogy tudja, hogy 6-kor kelsz és mégis hagyja, hogy hajnalban menj érte.... Normál esetben ha nem tudja megoldani a hazajutást későn, akkor keresne másik munkát. Önző ez a párodtól.
2021. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!