Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok ha fogyókúráztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha fogyókúráztok elvárjátok a barátotoktól hogy ő is, vagy jólesik ha szolidaritásból ő is veletek tart vagy teljesen mindegy?

Figyelt kérdés

Van rajtam néhány plusz kiló de igazából nem vészes, én elégedett vagyok magammal a barátnőm viszont fogyókúrázik, ez azt jelenti szigorú étrend és heti 3x-4x sport. Gondoltam ha én is csinálom vele az jólesne neki plusz könnyebben tartaná és meglenne a motiváció is (gyakran elfogy a motivációja sajnos).

Másrészt viszont ha ez nem is számítana egyáltalán, akkor fölöslegesen nem szivatom magam ugyebár..


2021. szept. 13. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon-nagyon motiváló. Főleg, ha a páromon is van némi plusz kiló, amit fel lehetne számolni, akkor az plusz öröm, ha együtt válunk vonzóbbakká. Meg kicsit szégyenérzetem van, ha a párom nekiáll edzeni, én meg inkább meresztem a fenekem. Ha meg tartja az étrendet, nehezebben csábulok el másra, hiszen nincs otthon nasi, szemét kaja, amire rányúlhatnék.
2021. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem fogyókúrázok, életmódot követek. Ilyen értelemben nem lennék együtt olyannal, akinek nem tetszik az az étel, ami itthon van. Meg olyannal sem, aki nem edz. Suba subával, guba gubával.
2021. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy a barátnőd szart sem fog elérni ezzel hosszú távon, ha kúraszerűen csinálja csak, dehát az nem az én dolgom.
2021. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

persze, jol esne es motivalo lenne valahol, de ezt nyilvan nem varnam el senkitol, plane, ha az illetonek nincs is szuksege fogyokurara.

mondjuk amit elvarnek az az, hogy lehetoleg ne elottem egyen mindenfele csokit, csipszet meg olyasmit, amit nem ehetek, plane ne kinalgasson vele es probalja meg ramtukmalni, hogy ‘jaj de ennyi belefer’ stb stb.

tartsa tiszteletben, hogy en mit ehetek es ne szoljon bele, ne probaljon lebeszelni, feleslegesen ‘elcsabitani’ mas kajakra. az is jo, ha mondjuk ebedre/vacsira akarmire ugyanazt vagy hasonlot eszunk, attol meg nem kell a tobbi etkezesunknek ugyanolyannak lennie, azt eszik, amit akar.


ibkabb tenyleg csak annyi az elvaras, h tartsa tiszteletben es ne vigyen ‘kisertesbe’.

2021. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Én nem várnám el. Nem te akarsz éhezni :)

ne hívd meg étterembe, ne akkor egyél sütit, amikor közösen filmeztek, de "lábujjhegyen" sem kell lépkedned. Tedd azt, amit eddig. Rohadtul nem bírom, aki elvárja, hogy az egész világ vele koplaljon :D

2021. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
A fogyás annyiból áll, hogy kevesebbet kell enni. Azt, hogy ugyanabból esztek, az nem azt jelenti, hogy mennyiségben is ugyanazt eszitek. A mozgás biztos nem ártana neked sem, és az a nehezebb része, legalábbis nekem.
2021. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem csak szimplán fogyókúrázik hanem kalóriát számol és pluszban egészséges étrend szerint étkezik, sok zöldség natúr csirke vagy hallal, kevesebb szénhidrát és szinte nulla cukros édesség. Nem csak fellángolás hanem élvetvitel szerűen, legalábbis ez a cél, viszont mostmár többedszerre vág bele, mert van h egyszerűen abbahagyja és azt eszi mint előtte, mindent összevissza (mint én).

Arra eddig is odafigyeltem hogy előtte ne egyek ilyeneket, és már egy ideje a csokit is az íróasztalom fiókjában tartom, de néha bűntudatom van, hogy vacsorára benyomok egy pizzát előtte (azért nem fogok elbújni).

De van h ha kb. titokban eszem a csokit már bűntudatom van kicsit.

Plusz étterembe, mostanában gyakran járunk, ő mindig valami salátát vagy zöldséges húst eszik, én meg mindig sült krumplit, pizzát, vagy tésztát, ezeket ő is imádja, nekem meg bűntudatom van. Otthon még meg tud jól csinálni egy tésztát vagy akár pizzát is, étteremben sajnos máshogy főznek, ott nem fér bele hogy ilyeneket egyen.

A mozgás pedig, szoktam sportolni csak nem annyit mint ő, egyébként motivációnak jó, szoktam vele menni pl. futni néha, csak nem mindig. Lehet h mindig kéne mennem vele?

2021. szept. 13. 12:59
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Csúnya példa lesz, de ha egy dohányzó pár egyik tagja le akar szokni a dohányzásról, a másik meg ugyanúgy szívja, az eléggé visszahúzza a másikat. Nem véletlen, hogy így nagyon kevesen szoknak le. Nyilván neked emiatt nem kell bűntudatot érezned, hiszen nem te vállalkoztál erre, ezt csak megjegyeztem. Ha úgy érzed, hogy neked is érdemes lenne egészségesebb étrendre átállni, ha nem is a fogyás miatt, de mondjuk az időskori egészséged miatt, akkor szerintem állj rá és motiváljátok egymást.

A mozgás szintén, szerintem jó, ha mindig vele mész, pozitív hatással lesz mindkettőtökre, mert tudjátok egymást spanolni.

2021. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez alapvetően az én problémám, nem a páromé.

Én pl szigorú diétán élek betegség miatt, már több mint 2,5 éve. Valójaban nem fogyókúra, hanem életmód. De Ennek köszönhetően sokat fogytam, rendszeresen sportolok is.

Soha nem vártam el, hogy miattam változtasson a párom is.

Más kérdés, hogy ő maga is fogyni akart, ( 1 évvel utánam kezdte) ezért picit besegítek neki ebben, de a diétánk teljesen más. Az övé Kevésbé kötött, és szimplán csak kevesebbet eszik, csökkentette a nassolást, nem iszik cukros üdítőket stb. Neki ez is elég volt.

Nekem, az anyagcsere betegségem miatt, sokkal többet kellett változtatnom ahhoz, hogy egyáltalán meginduljon a fogyás. Teljesen más az étrendem, a párom a 90 %-át meg se enné mert zöldség😂

2021. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Én ugyan egyáltalán nem várom el a páromtól, és annyira nem is zavar ha előttem eszik ilyeneket, azért az biztos hogy nagyon jól esne, ha kifejezetten miattam ő is áttérne az egészséges étrendre...

És persze neked is a javadra válik, szóval azt javaslom ha már gondolat szintjén felmerült vágj bele te is, ez így tök jó ha ketten csináljátok.

2021. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!