Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok ha fogyókúráztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha fogyókúráztok elvárjátok a barátotoktól hogy ő is, vagy jólesik ha szolidaritásból ő is veletek tart vagy teljesen mindegy?

Figyelt kérdés

Van rajtam néhány plusz kiló de igazából nem vészes, én elégedett vagyok magammal a barátnőm viszont fogyókúrázik, ez azt jelenti szigorú étrend és heti 3x-4x sport. Gondoltam ha én is csinálom vele az jólesne neki plusz könnyebben tartaná és meglenne a motiváció is (gyakran elfogy a motivációja sajnos).

Másrészt viszont ha ez nem is számítana egyáltalán, akkor fölöslegesen nem szivatom magam ugyebár..


2021. szept. 13. 11:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Magam miatt nem feltétlenül tartanék ilyen étrendet. Nem ártana persze egészségesebben étkezni, de túlságosan szeretek enni, és mivel nagyon nem vagyok elhízva, és "szemét kajából" se eszem olyan sokat, úgy vagyok vele, hogy még ráérek pár évet, addig élvezem az életet..

Csak azért csinálnám én is vele, hogy neki jobb legyen, meg h ne legyen "bűntudatom".


Ennek egyébként egyik oka hogy nem vagyok oda a zöldségekért, megeszem azért, bár van amelyiket utálom. És elég sok kaja amit eszik, az olyan, amiért én nem rajongok. Cserébe sok mindent nem eszik, amit én nagyon szeretek. De biztosan találunk majd közös keresztmetszetet, elvégre nem az a lényeg hogy csak zöldséget egyen az ember. Kalória szempontból elvileg bármit lehet enni, a gyakorlatban viszont könnyen kifut az ember a keretből és/vagy éhes marad ha nem telíti el magát könnyű zöldséges kajákkal.

2021. szept. 13. 15:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Érdekes nálunk nem volt motiváló erő. Pedig az elejétől mondtam neki hogy nekem jó lesz amit ő ehet pedig sovány vagyok. Meg mozgok vele,hívtam. Sőt az se motiválta hogy ha babát ha akar akkor fogyni kell( pedig ez az álma elméletileg),mert hamarosan egyéb betegségek jönnek..
2021. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En nem lennek eg#utt olyannal aki nem sportol. Kiabrandito. Am nem erdekel hogy a parom ossze vissza zabal, en akkor is normalisan etekezem. Nem kell fogynom, csinos, izmos vagyok.
2022. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!