Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 250 ezer forintból meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

250 ezer forintból meg lehet két embernek élni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 10:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/114 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok még..A kamatos kamatot ismered?Mert a 6 millió Magyar Állampapír pluszban 5 év alatt 9 millióra megy fel..5 év alatt 50%..Kockázatmentes3n..
2021. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/114 anonim ***** válasza:
100%

101:

[link]


Tessék. Itt ha 5 évre beteszel 6(!!) százalékos kamat mellett 6 milliót, akkor is alig 8 millió jön ki, amivel valószínűleg 5 év múlva nem sokkal érsz többet vásárlóerőben, mint ma 6 millióval.

2021. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/114 anonim ***** válasza:
0%
Nézd neg akkor a Magyar Állampapír plusz kamatát..Nem 3%..De tudod mit,akkor tartsd a párna alatt a pénzed..Én már a kamatokból viszem nyaralni a gyerekeimet Amerikába is..
2021. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/114 anonim ***** válasza:
100%
Hű-ha a nettó egymillát kereső villanyszerelők mellé megjöttek a gyakoris tőzsdemágusok is! 😂🤣 Amúgy a 102-es jól írja, ha te lenyaralod a kamatokat, akkor a pénzed kevesebbet ér mint mikor betetted.
2021. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/114 tozser ***** válasza:
50%

8/1O4

ME Orbán bejelentette hogy s van a 200 ezer forintos MINIMÁL BÉRről, vagy már meg is van?

Ha az meglessz, akkor TI IS 2 x 200,000 KELL hogy kapjatok legalább, ugye?

2021. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/114 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező!!! A válaszok ménese kicsit szétszaladt :)))
2021. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/114 tozser ***** válasza:
0%

A kérdező beirásaival kapcsolatban,hogyan lehet az hogy egy magyarúl tudó

személy, magyar irógépen ÉKEZETEKBEN HIÁNYOS szöveget ir be vagy le?


A másik pedig -szerintem- adva van valaki aki a szűleit ott hagyva összeköltözik egy nála -feltehetően- idősebb férfihoz hogy az "önzetlenűl"

segitse tanulmányaiban, amiknek a sikere kétséges, mert az iskola UTÁNI tervek is azok. A politiologus öt szakterűleten tud elhelyzkedni, azok többsége pedig GYAKORLATOT követel, ami a befejezett tanulmányok UTÁN még nem lehetséges, igy az az állás is csak a "majd ha gyakorlata lessz" kategóriában foglal helyet, ide tartozik a PhD megszerzése is.


A tervezőgrafikusi szakma/foglalkozás IS olyan, mert az első kérdés ott is lehet az hogy "Hol dolgozott EDDIG abban a szakmában?" és a semleges válaszra ŐK már azt mondhatják "Mi már gyakorlott embereket keresünk!".

De hogyan szerezzen valaki gyakorlatot ha senki sem ad neki esélyt annak a bebizonyitására?

Ez olyan "Mi lett előbb a tyúk vagy a tojás?" esete.


Ami még az előzőhöz tartozik, meddig fog a "szponzor" támogatást nyujtani amikor még több éves tanulás van hátra vagy egy tartós munkanélkűliség, mert csak az oklevél birtokában -gyakorlat nélkűl- nem keres alkalmazottat egy vállalat sem?

2021. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/114 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Szerintem ne menjünk bele egy “ki tud jobban és helyesebben írni” vitába, mert a te válaszod tele van helyesírási hibákkal…magyarúl? ir?szakterűleten? lessz? Tudnám folytatni. Ebbe tényleg ne menjünk bele. A válaszaimban telefonról írtam, ott én nem foglalkozom azzal, hogy hol van ékezet. Van amit kijavít ékezetesre, van ami úgy marad, ahogy leírtam eleve ékezet nélkül. A gyakorlat megszerzésére ott a kötelező szakmai gyakorlat, vagy csak sima szakmai gyakorlat. Nem sok, de sok esetben van akinek ez elég a kezdés hét. Itt általában akiben látnak tehetséget, vagy affinitást, később kaphat lehetőséget az adott cégnél dolgozni. Számtalan lehetőséget szokott az egyetem felajánlani ezekkel kapcsolatban. A párom addig igyekszik engem támogatni, amíg tud. A szüleimet nem tudom. Nyílván a későbbiekben lazulni fog az órarendem, mellette már szóba jöhet munka(legalábbis nagyon bizakodom benne). A nyári munkából megszerzett pénz egy részét pedig majd igyekszem félrerakni és keresni valami szobát az egyetem környékén.
2021. szept. 22. 22:35
 109/114 A kérdező kommentje:
*kezdéshez
2021. szept. 22. 22:36
 110/114 tozser ***** válasza:
50%

Tudom mi a téma, ezt csak a kérdezőt érintő tervről mint információt irom, mert -szerintem- olyan téves elgondolásban él hogy a politologiai tanulmányai UTÁN rögvest indul megszerezni a PhD diplomát/képesitést IS!

Hát nem, az nem olyan egyszerű és több év kell hozzá..ime.


[link]

2021. szept. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!