Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párok akinél az egyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akinél az egyik fél 3-4x annyit keres a másiknál, ti hogy osszátok meg a kiadásokat? Fizetésel arányosan vagy felesbe vagy egyéb módon?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 11:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
10, ha valóban közös a kassza,akkor nincs olyan, hogy te raktad be, én raktam be. Van X összegünk, abból kell gazdálkodni. Ha szüksége van a másiknak egy telefonra, akkor. olyat veszünk, ami kijön a pénzünkből. Ha nyaralni akarunk, akkor szintén. Teljesen mindegy, ki mennyit rakott bele.
2021. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
27%

11.-nek.


Aha...akkor ezt add be egy nőnek, aki többet keres mint a pasija!

2021. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
10%
Ezért választanak a nők olyan pasit aki többet keres.
2021. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
12, jelenleg a férjem keres jóval többet mint én, de néhány évvel ezelőtt én kerestem a kétszeresét az ő fizetésének. Akkor is közös kasszán voltunk, és pontosan úgy működött a rendszer, ahogy írtam is. Most is így megy, sose volt ebből vita.
2021. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
63%
Na de csak van egy pont a közös kassza esetén is, amikor rászólsz a másikra?
2021. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a barátom az én fizetésem négyszeresét keresi. Mivel szeretem a munkámat és a beosztásom is jó, neki fontosabb az, hogy kiegyensúlyozott legyek, minthogy hazahozzam a stresszt, illetve egy keresetből is simán megélnénk jól. Szóval összerakjuk amink van, boldogok vagyunk, nekünk jó így. Persze cserébe minden nap van finom vacsi, tiszta az otthonunk, nem vagyok hulla fáradt esténként és el tudok járni edzeni, szépítkezni.
2021. szept. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
A közös programok stb fizetésarányosan, a kaja általában fele-fele. Mindig is így volt, akkor is, mikor még a másik fél keresett kevesebbet.
2021. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
22%

Az nem semmi,elmentek nyaralni és te egymillioert O meg 200ezerert nyaralt.

Ugyanott, ugyanannyit, ugyanakkor



Ebben mi a koncepció ? Vagy felé felé vagy nem érdemes számolni

2021. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

15, ehhez kell egy alap intelligencia. Pl most veszünk új autót, van egy havi limit, ami fölé nem mehet a havi törlesztő, benzin-, és fenntartási költség. Ebben megegyeztünk közösen, ebben a kategóriában kerestünk.

Hiába lenne az álomautója egy tesla, ha az teljesen kimerítené a családi kasszát, akkor nyilván belátja és nem veszünk, mert ez az ésszerű döntés.


Vagy mondjuk hiába mennék én minden évben a Maldív szigetekre nyaralni, ha egyszerűen ez is ésszerűtlen döntés lenne pénzügyi szempontból. Érted.

2021. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

#18


Az, hogy vele akarok nyaralni. És nem egy büdös szarrágó vagyok, hanem a közös élményért fizetek, ami csak annyira szabad, hogy megviselje őt anyagilag, mint engem.



És ezt nőként mondom, mert nálunk én keresek lényegesen többet.

2021. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!