Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy nagyon gazdag férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon gazdag férfi és nagyon szegény nő kapcsolata münkődhet hosszútávon?

Figyelt kérdés

A 30 körüli férfi egy nagyon gazdag családból származik: a szülei és nagyszülei is nagyon tehetős vállakozók a rendszerváltás óta akik az élelmiszeriparral/mezőgazdaságból származik a vagyonuk. Egyszerűen milliárdosok.

A 26 éves lány egy nagyon szegény családból való: a szülei a mezőgazdaságban dolgoznak, nem diplomásak, fiatalon házasodtak, gyümölcstermesztésből élnek. Vidéki városban lévő 3 szobás társasházi lakásukat is hitel terheli. A luxushoz soha nem volt szerencséjük.

A lány 6 évvel ezelőtt megismerkedett ennek a gazdag családnak a fiával, azonnal hozzá is költözött a családi villa leválasztott részébe ahol a férfi külön lakrész található. Jelenleg alkalmazottként dolgozik egy magánbölcsődében mint dajka. A fiú megpróbálja a saját szintjükre hozni a barátnőjét: rendszeresen kap tőle drága ajándékokat és élményeket miközben mindenben gyerekként soha nem volt része (pl.Gucci táska, utazás, elegáns szálloda, szép lakás, a fiú BMWje ). A férfi lánytestvérei is hasonlóan élnek: luxusruhák, BMW/Mini autókkal járnak huszonéves koruktól, külföldi utazások, drága ékszerek.

Az utóbbi időben a fiú építtetett magának egy luxus családi házat és eljegyezte a lányt egy drága gyűrűvel. A lány szülei a fellegekben jának, közben a lány anyja járt takarítani az építkezés után a házhoz. Ez is furcsa hiszen ha milliárdos, van pénze egy takarítónőt fizetni.


Egy ekkora gazdasági, kulturális különbségből lehet münködő házasságot építeni? A fiú családja lenézi a lány családját a hátuk mögött.

Egy szakítás után a lány pedig az abszolút luxusból a valóságban találhatja magát.



2021. okt. 11. 12:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%

azért ezzel a milliárdos kijelentéssel vigyázz.


ha ő milliárdos lenne, tudnánk róla, ahogy lölőről is tudunk.


és nem, nem működhet.


hosszú távon biztos nem.

2021. okt. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

elmondod, hol találkoztál vele, hogyan ismerkedtetek meg?


nekem kamunak tűnik.


ugyanis egy dajka és egy milliárdos, ahogy állítod, között olyan nagy a társadalmi távolság, hogy az is kisebb csoda, h. találkoztak.

2021. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem annyira gazdag mint a Lölö, de azert vannak karcsúbb milliárdosok is ebben az országban. A kérdés szempontjából mindegy hogy 480 milliárdjuk van vagy 48. A lány szintjéhez képest nagyon gazdagok.


A fiú unokatestvére vagyok, 30 éves nő.

2021. okt. 11. 12:45
 4/24 A kérdező kommentje:
Vidéki városban élünk, itt azért az emberek valamelyest ismerik egymást. Ők a mezőgazdasághoz köthetőek, a másik oldal élelmiszeripar/borászat/mezőgazdaság. Közös ismerős által ismerkedtek meg.
2021. okt. 11. 12:46
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Működhet. Én a főiskolán szerettem bele pont egy ilyen férfiba. Addig pultoztam a suli mellett, de ahogy komolyabbra fordult a kapcsolatunk, a családja fizette a tandíjamat, (nyilván a páromnál is éltem egy idő után, azt is ők fizették)

Mikor összeházasodtunk, egyetlen kéresük volt, házassági szerződés. Teljesen korrekt dolgok lettek beleirva, es ha el is válnánk, akkor sem szállnék ki csupasz seggel, de én sem tudnám "megkopasztani".


P.S. Dolgozom, nem vagyok eltartva!

Ez a lány sincs kitartva, hiszen dolgozik.

2021. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

bszki, uncsitesóddal dugsz?

ne máár.

azt ugye tudod, h. ez gyerekvállalásnál mit jelent?


azt nem hiszem, h. vérségi a kapcsolat, de közben ekkora a gazdasági-társadalmi különbség.


kamu, kamu.

2021. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az adott személyeken múlik. Nincs két egyforma ember. Van akiknél működik, van akiknél nem. Ha szerencséje van nála fog működni.
2021. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%

"Közös ismerős által ismerkedtek meg.

A fiú unokatestvére vagyok"


most akkor melyik az igaz?


mert ha unokatesója vagy, miért közös ismerős által ismerkedtetek meg?!

2021. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én aki ezt a kérdést kírtam a fiúunokatetsvére vagyok!!! Innen az információm.
2021. okt. 11. 12:52
 10/24 A kérdező kommentje:
Ők ketten ISMERKEDTEK MEG nem én a sráccal.
2021. okt. 11. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!