Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ilyen munkaidőbeos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen munkaidőbeosztás vállalható lenne együtt töltött idő szempontjából?

Figyelt kérdés

Párom is most fog váltani, hétfőtől péntekig fog dolgozni, reggel 8-tól vagy 16-ig,vagy 18-ig,egy óra útra lesz a munkahelye.


Én is váltani szeretnék, mert a jelenlegi munkahelyemen délutános lennék (14-23), nem szabad hétvégékkel, és így sose találkoznánk.

Viszont nekem máshoz is igazítanom kell a beosztásomat, majd pár hónap múlva heti 2 alkalommal orvoshoz kell majd járnom, így olyan munkahely kell, ahol ezt is meg tudom oldani.

Jelentkeztem egy helyre, folyamatos éjszakás műszak, 19-7-ig, ezért úgy van, hogy választhatóan vagy 2 nap munka - 2 nap pihi, vagy 3 nap munka - 3 nap pihi. Így az én szabadnapjaimon, amikor ő dolgozik, akkor csak esténként találkoznánk, lennének közös szabadnapjaink, de nem mindig, viszont olyan is lenne, amikor 2-3 napig nem találkoznánk egyáltalán.


Szerintetek ez mennyire lenne vállalható?



2021. okt. 20. 05:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Az orvos az 32 hétig fog tartani, de szükség esetén megismételendő akármennyi alkalommal. És valószínűleg szükségem lesz rá, szóval nem kevés ideig fog tartani. :/


7-es, ez jól hangzik, örülök, hogy nektek bejött ez a felállás. Alapesetben szerintem nekem se lenne ekkora problémám ebből, mint amekkora most van, csak jelenleg nagyon nem vagyok olyan állapotban lelkileg ahhoz.


9-es, ezt próbáltuk most, de egyikünknek se tetszik a hely. (nem 7-15-ig) Illetve kibírnánk, csak ő közben talált egy olyan munkát, ami neki nagyon tetszik, számára tényleg álommunka lenne. Így nyilván váltani akar arra, én ezt teljesen megértem.


10-es: Fiatalok vagyunk (én 23,ő 22), nyilván kell a pénz, de nem mindegy, milyen áron. Ne az múljon rajta, hogy alig találkozunk, és emiatt mégrosszabbul leszek.

2021. okt. 20. 19:12
 12/12 A kérdező kommentje:
Végül lemondtam az állásinterjút.
2021. okt. 20. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!