Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyszerűen borzongok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen borzongok a párom gyerekétől. Hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Igen,amikor össze jöttünk, nem volt titok,hogy van egy gyereke. Nem itt él, de jön gyakran,és nekem borsózik tőle a hátam. Már ott tartok,hogy antidepresszánsokat szedek és amikor itt van,altatót, hogy tudjak aludni,mert amikor itt van,annyira ideges vagyok a jelenlététől, hogy aludni sem tudok. Amikor tudom, hogy közeleg a nap,hogy jön, már enni sem tudok a gyomor ideg miatt. Tudom, hogy egy kis zsarnok,álnok, mindenlében kanál kis elkényeztetett majom. Mindent elér, elég csak elpicsognia magát. Arra gondoltam, hogy még itt van,pár napokat elmegyek a saját házamba, és ott leszek addig. Nem akarok elköltözni a páromtòl, mert nagyon szeretem. De sokszor elgondolkodom, hogy elhagyom, akárhogyan is fáj, és megszakad a szivem... a gyerekétől egyszerűen tönkre megyek.
2021. dec. 8. 18:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
68%
Van baj rendesen!
2021. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
46%
Kezeltesd magad, komolyan!
2021. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem maradj a saját házadba egyedül.
2021. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
73%
Neked nem a párod gyerekével van bajod hanem a fénytől hogy van gyereke. Ha egy földre szállt angyal lenne, az se lenne jó. Minél hamarabb elismered hogy neked gyerektelen pár kell, annál jobb mindenkinek
2021. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ez tabu téma mindenkinél. Gyenge vagyok ahhoz,hogy más gyerekét elviseljem. De egyébként a másik mostoha szülönél is ez a probléma... ő sem tudja elviselni.
2021. dec. 8. 18:19
 6/63 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ne viseld el. Köszönj el a faszitól, sok nő boldogan veszi majd át a helyed! Te meg ülj le otthon és mondogasd magadnak, hogy egy gyerek miatt ment tönkre az éelted.
2021. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Boldogan? Biztos agyon ütik egymást a jelentkezők,hogy nevelhessenek egy ilyen gyereket.
2021. dec. 8. 18:23
 8/63 anonim ***** válasza:
75%

Hát utolsó, egy gyerek általában tényleg tönkreteszi az ember életét. Mit kell ezeket a valamiket ajnározni egyfolytában...

Kérdező, menekülj, mert rá fog menni az egészséged. Annyi gyerektelen pasi van még.

2021. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
0%
6osnak ment..
2021. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
43%

"Biztos agyon ütik egymást a jelentkezők,hogy nevelhessenek egy ilyen gyereket."


Valakinek kellene ennyi blfsz felnőtt között. Egy normális sincs most körülötte.

2021. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!