Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyszerűen borzongok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen borzongok a párom gyerekétől. Hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Igen,amikor össze jöttünk, nem volt titok,hogy van egy gyereke. Nem itt él, de jön gyakran,és nekem borsózik tőle a hátam. Már ott tartok,hogy antidepresszánsokat szedek és amikor itt van,altatót, hogy tudjak aludni,mert amikor itt van,annyira ideges vagyok a jelenlététől, hogy aludni sem tudok. Amikor tudom, hogy közeleg a nap,hogy jön, már enni sem tudok a gyomor ideg miatt. Tudom, hogy egy kis zsarnok,álnok, mindenlében kanál kis elkényeztetett majom. Mindent elér, elég csak elpicsognia magát. Arra gondoltam, hogy még itt van,pár napokat elmegyek a saját házamba, és ott leszek addig. Nem akarok elköltözni a páromtòl, mert nagyon szeretem. De sokszor elgondolkodom, hogy elhagyom, akárhogyan is fáj, és megszakad a szivem... a gyerekétől egyszerűen tönkre megyek.
2021. dec. 8. 18:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
27%

Ha neked mindened megvan, miért sajnálod, hogy a párod költ a gyerekre?

Féltékeny vagy és irigy.

Igazi gonosz mostoha

2021. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk nem kellett volna összejönni vele. Én is utálom a gyerekeket, ezért nem is foglalkozok gyerekes pasikkal.
2021. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
100%

Azért így végig olvasva a kommenteket van egy jó pár rosszindulatú ember, még ha valahol természetellenes is amit a kérdező ír. Én megmondom az őszintét nem mennék bele olyan kapcsolatba, ahol kisgyerek is van. Vagy valami nagyon különleges helyzetnek kéne ahhoz adódnia. Akármekkora is a szerelem mindig ott lebeg a szemünk előtt, hogy az a másvalaki gyereke. És egyáltalán nem biztos, hogy könnyű ezt bölcsen elfogadni, megszeretni, hogyha kezelhetetlen a gyerek.

Néhai anyukám kapcsolatában hasonló volt a szituáció, ahol három kisgyerek volt a párja részéről és a mi családunkat pumpolta pénzzel, hogy be tudja őket fizetni erre-arra, mert az ex megmondta neki, hogy be kell. A gyerekek ha nálunk voltak (anya párja is itt lakott), felkutatják, kiettek minden édességet a hűtőből szó nélkül, tönkre tették a bútorokat, hangoskodtak, anyum éjszakai műszak után nem tudott tőlük aludni, ő is nagyon mérges volt. Volt, hogy le kellett mennem vele sétálni mert nem bírta már a zsivalyt, nem bírta elnézni, hogy mit művelnek a gyerekek a házban. Vízi bombákkal dobálóztak a nappaliban, az apjuk persze nem mert rájuk szólni, azt sem tudta, hogy kell gyereket nevelni. De az exe zsarolgatta mindennel és persze anyum sem mondta volna neki, hogy vidd el innen a gyerekeket, rájuk szólni meg nem volt szíve így magában zsörtölődött. Az élet idő előtt elvette őt sajnos (betegség miatt), de ha nem így alakult volna is biztos, hogy szakítanak. Én neked is ezt ajánlom, ha ennyire ki vagy. Sajnálom.

2021. dec. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!