Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyszerűen borzongok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen borzongok a párom gyerekétől. Hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Igen,amikor össze jöttünk, nem volt titok,hogy van egy gyereke. Nem itt él, de jön gyakran,és nekem borsózik tőle a hátam. Már ott tartok,hogy antidepresszánsokat szedek és amikor itt van,altatót, hogy tudjak aludni,mert amikor itt van,annyira ideges vagyok a jelenlététől, hogy aludni sem tudok. Amikor tudom, hogy közeleg a nap,hogy jön, már enni sem tudok a gyomor ideg miatt. Tudom, hogy egy kis zsarnok,álnok, mindenlében kanál kis elkényeztetett majom. Mindent elér, elég csak elpicsognia magát. Arra gondoltam, hogy még itt van,pár napokat elmegyek a saját házamba, és ott leszek addig. Nem akarok elköltözni a páromtòl, mert nagyon szeretem. De sokszor elgondolkodom, hogy elhagyom, akárhogyan is fáj, és megszakad a szivem... a gyerekétől egyszerűen tönkre megyek.
2021. dec. 8. 18:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
65%
Hát apám is elvett egy ugyanilyen picsát a szüleim válása után..csak elérte, hogy ma már évente két alkalommal, apánk születésnapján és karácsonykor találkozzunk. Máskor nem engedèlyezett és nem is beszélhetünk. Remélem az ő gyereke nem hagyja magát, úgy, mint mi, és az ő apjának fontosabb a gyereke, mint az aktuális dugópajti vinnyogása. Taszító vagy, ez undorító. Teljesen mindegy, milyen a gyereke. A gyerekéről van szó, mond ez neked valamit?
2021. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
10%
#11 a párkapcsolat fontosabb
2021. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, nem kötelező összejönni gyerekes pasival. Ez nálam is alap volt, hogy gyerekes pasival nem kezdek. Ez nem bűn. De ha összesjöttél vele akkor bizony ki kell vele alakítani egy normális viszont. Vagy hagyd el a pasit és keress gyerektelent.
2021. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
48%

"antidepresszánsokat szedek és amikor itt van,altatót, hogy tudjak aludni,mert amikor itt van,annyira ideges vagyok a jelenlététől, hogy aludni sem tudok. Amikor tudom, hogy közeleg a nap,hogy jön, már enni sem tudok a gyomor ideg miatt."

Te is tudod, hogy nem vagy konplett, én csak azt nem értem, hogy a párod hogy nem vágott még ki ebben a helyzetben. Hagyd őket, teljesen mindegy, kinek van itt igaza, semmi értelme ennek a felállásnak.

2021. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
18%
*komplett
2021. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
77%
A pasid hogy viseli, hogy ekkora neurotikus drámát leversz, akárhányszor időt tölt a gyerekével, akiről előre tudtál?
2021. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
8%
Sajnállak kérdező, én tuti téged választanálak és nem a pulyát.
2021. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
65%
Na az ilyen nárcisztikus hisztérikáktól mentsen meg minket az ég. Antidepresszánson élni egy gyerek miatt, aki időnként az életteredben van, istenem... Azt amúgy vágod, hogy az nem cukorka, amiből ad-hoc bekapsz párat, ha rádjön a hisztike, ugye?
2021. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, ássuk el azt a kölyköt 🤣
2021. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:
Pszichiáterhez jártam, mert sajnos elég erős depresszióba zuhantam a gyerek és a vele kapcsolatos dolgok miatt. Az orvos írt fel kezelést. Neki elmondtam őszintén minden érzésem. És nem ítélt el,sőt megismerve a történetet, nem a gyerek pártját fogta.
2021. dec. 8. 18:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!