Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyszerűen borzongok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen borzongok a párom gyerekétől. Hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Igen,amikor össze jöttünk, nem volt titok,hogy van egy gyereke. Nem itt él, de jön gyakran,és nekem borsózik tőle a hátam. Már ott tartok,hogy antidepresszánsokat szedek és amikor itt van,altatót, hogy tudjak aludni,mert amikor itt van,annyira ideges vagyok a jelenlététől, hogy aludni sem tudok. Amikor tudom, hogy közeleg a nap,hogy jön, már enni sem tudok a gyomor ideg miatt. Tudom, hogy egy kis zsarnok,álnok, mindenlében kanál kis elkényeztetett majom. Mindent elér, elég csak elpicsognia magát. Arra gondoltam, hogy még itt van,pár napokat elmegyek a saját házamba, és ott leszek addig. Nem akarok elköltözni a páromtòl, mert nagyon szeretem. De sokszor elgondolkodom, hogy elhagyom, akárhogyan is fáj, és megszakad a szivem... a gyerekétől egyszerűen tönkre megyek.
2021. dec. 8. 18:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:
Megtettem mindent... rengeteg pénzt öltem a gyerekre,próbáltam vele foglalkozni, de borzasztó q természete! Nem tudom elviselni. 😔
2021. dec. 8. 18:50
 22/63 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves? Fiú lány?

Mi a konkrét baj vele??

2021. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
87%
Nézd, tényleg akárkinek a pártját fogja a pszichiáter, ez egy GYEREK. Nem ő kérte, hogy ebbe a helyzetbe kerüljön. Te sétáltál bele felnőttként, a tények ismeretében. Ennek semmi jövője nincs, alkalmatlan vagy erre és ezt nem bántásból mondom.
2021. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani azonnal! Ennek vége lesz
2021. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
56%

Megértelek, kérdező, én is undorodom a gyerekektől, többségük gusztustalan dolgokat művel, mindig folyik belőlük valami, akaratosak (különösen az ilyen óriás-nyalókával rohangászó verzió), elverik a pénzt fiú esetében fortnájt fegyverdíszre, vagy csajszi esetében csicsás hulladékra, hangosan, reggel kelhetsz korán, mert szombaton persze már hatkor kezdődik a digimon a tévében stb.


Nem szabad neked olyannal lenni akinek gyereke van. Mind jobban jártok. Szerencsére sok a gyerekmentes ember és egyre több lesz. Ki kellene szervezni a gyerekvállalást egy külön erre szerződött csoportnak, mint sok utópiában, ahol külön szülőanyák vannak, jó pénzért, szándékosan erre kiválasztva, mert szervezetileg és jellemre is benne vannak a dologban.


Manapság annyi történt, hogy egy Indiából réges-régen betelepült népcsoport vállalja át, csak semmilyen felügyelettel, ami egy időzített bomba.

2021. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
41%

És a 22. válaszoló végre értelmes lényként viselkedik.


Én is ezeket szeretném megkérdezni.

2021. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
67%
Emberek, ne dőljetek már be minden béna, provokáló, full átlátszó kamukérdésnek... Felhúzzátok rajta magatokat, őt meg boldoggá teszitek a hőbörgésetekkel. :D
2021. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
25%
De minek kezdesz bukott, használt pasival? Normális, egyedülálló srácok meg magányosan verik a paplan alatt. :(
2021. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
65%
Kit érdekel, hogy gyerek. Nem mentség semmire
2021. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
76%

Miért is vagy a pároddal?


Egyébként nyilvánvalóan azért olyan a gyerek, amilyen, mert mindannyian rühellitek. Pont. Ti vagytok a felnőttek - elvileg.

2021. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!