Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hibáztam volna? Be nem tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam volna? Be nem tartott ígéret.

Figyelt kérdés

Feleségem irodai (9-17:30) munkát végez (multi), de jövő hétvégén konferenciát tartanak, ahol Ő mint szervező host vesz rész, és este 9-11 körül fog végezni péntek szombat vasárnap este -Budapesti helyszínen.

A helyszín a váci út, mi onnan kb 35 pernyire lakunk a budai oldalon. Megígértem, hogy mivel késő este lesz, mind a három nap este érte megyek és hazaviszem kocsival.


Közben legjobb barátom (aki az esküvői tanúm is volt), meghívott hogy ünnepeljem meg a diplomaosztóját.

Ez egy estét jelentene, amikor ünneplek, a másik két este ugyan úgy a feleségem fuvaroznám.


Mondtam a páromnak, hogy ez van, szeretnék menni, rendelek neki taxit, intézek mindent, de megsértődött, és 1.5 napja duzzog emiatt.


Szerintetek igaza van, és nem volt szép a részemről, hogy menni terveztem, annak ellenére, hogy már megígértem neki, hogy viszem?



2022. febr. 27. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez vihar a biliben. Gondolom feszült a konferencia miatt, és erre rátesz, hogy te szórakozni mész, amit sérelmez. Ilyesmit simán meg kellene tudni beszélni.
2022. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egyrészt úgy gondolom, hogy amit ígérsz a párodnak, azt illik betartani. Nekem sem esne jól, de ha ez egy nagyobb buli, ahova többeket össze kell koordinálni, szóval nemcsak két ember összeül meginni egy sört, akkor elfogadnám, ha amúgy tényleg elintézel mindent, ahogy ígérted.
2022. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Körülmény még, hogy külföldi, nem ismeri annyira Budapestet (nem buszozta/villamosozta szét részegen a belvárost fiatalon mint a magyar lányok) és 1 hónapja betörtek a lakásunkba


Így belegondolva értem miért ragaszkodik ehhez annyira.

2022. febr. 27. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát, kérdező, ezt a körülményt leírva én is eléggé megértem, hogy ha 1 hónapja betörtek a lakásba, nem annyira szeretne az éjszaka közepén egyedül hazamenni. Azért ez egy trauma, főleg ha külföldi, és nincs kihez rohannia, ha gáz van.
2022. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Alapból nem értem minek egy felnőtt embert furikázni. De mindegy, oké, megígérted. Viszont lehetne benne annyi belátás, hogy ez most közbejött, neked is fontos, meg a barátodnak is, nem azért nem mennél érte, mert csak, hanem jó okod van rá. Akkor sem törne le a körme ha bkv-val utazna, de fel is ajánlottad, hogy hívsz egy taxit. Innentől ha duzzogna a többi nap sem mennék elé, aztán akkor lenne duzzognivalója legalább.
2022. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Oké, így annyiban más, hogy értem jobban miért kell furikázni. De így is tartom a véleményem, hogy ha a taxis ajánlat után is duzzog, akkor magára vessen. (5-ös voltam)
2022. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem opció, hogy csatlakozik 1 órára hozzátok és éjfélkor együtt mentek haza? Azért az a +1 óra már nem oszt nem szoroz... Vagy te lelépsz 11kor. Gondolom a buli nem 10kor kezdődik, hogy ilyen korai lenne az eljöveteled.
2022. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Válaszoltam volna érdemlegesen, de nem értem miért kell általánosító megjegyzést tenned a magyar lányokra.
2022. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Ilyen nőket minek vesztek el? :D Ez a szint az, akit pár randi után lekoptat minden értelmes ember.
2022. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
nem buszozta/villamosozta szét részegen a belvárost fiatalon mint a magyar lányok - ez nagyon gáz, kérdező... :(
2022. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!