Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan esik rosszul hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul hogy el akar menni férjem egy ilyen legénybúcsúra?

Figyelt kérdés
Szóval négy napos külföldi legénybúcsút szervez az egyik haver, méghozzá külföldön és csakis szállodában, igaziból nem féltékenységből böki a csőröm, hanem csak zavar hogy így viszont nekünk nem lesz pénzünk elmenni kettesben nyaralni. Ha valaki kérdezné közös kasszán vagyunk, kb ugyanannyit keresünk, ha mondjuk ő kifizeti akkor se tudom én kifizetni mindkettőnk nyaralását. A társaságból már többen szóltak hogy nem jönnek, pont az anyagiak miatt 24/N

2022. ápr. 14. 12:08
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
94%
Mondja meg a havernak, hogy persze, szívesen megy, de ugye meghívja :) Mert simán lehet, a "legénynek" eszébe sem jut, hogy másnak az többhavi fizuja lehet, amit eltapsoltat vele az ő ünneplésére. Persze értem én, biztos kíváncsi a párod, legalább az életben egyszer milyen lehet egy ilyen kanbuli, na meg be akar vágódni, mert az később jól jöhet. De mindenki csak addig nyújtózzon... :)
2022. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ha azt mondaná összeszedi a pénzt nyárig, hogy ti is nyaralni menjetek akkor is zavarna. Gondolom azért heccelik a haverjai is, mert érzékelik hogy nem csak a pénzről van szó.
2022. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg itt mindenkinek csak az anyagiakkal van gondja? Aki meg beírja hogy esélyes, hogy csajozni is fog azt lepontozák. Nagyon naivnak kell ehhez lenni, nem csak a koszt pénz a lényeg. Na még ha egy napos lenne, de négy!
2022. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
19%
Ha már házasok de még mindig azon megy a para, hogy csajozni fog ha elmegy valahova akkor minek kellett az az esküvő nekik? Akkor indítson válópert inkább, ne nyúzzák egymást.
2022. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
23: ha a férjemet csak az tartja vissza a félrekúrástól, hogy én nem engedem el, akkor az a házasság eleve egy rakás szar. Ha ennyin múlik a hűség, akkor pláne menjen, segítek csomagolni, de visszajönni nem kel.
2022. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
57%
25. Igen, itt tudom mindenki marha önérzetes, ha nincs ez vagy az, akkor egyből kuka, lapát, csak az életben valahogy ezek a karakán megnyílvánulások valahogy elmaradoznak. Inkább magának mondja az ember megnyugtatásul. Az alkalom szüli a tolvajt mondást gondolom ismered. Lehet hogy a férj kikapcsolódni menne szimplán, de az, hogy mi történik majd olvashattad, nem a férjen, hanem a barátain múlik majd. Nagyon megnyugtató.
2022. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően az a probléma, hogy te ezt nem kommunikálod megfelelő minőségben, asszertív módon a párod felé.


Értem, hogy szeretnél megerősítést, de ez a kettőtök dolga. "Jogos" - e? Persze, ezek a te érzéseid. Vállald magad őszintén a pároddal szemben, mert ez a ti kettőtök élete. Intelligens módon, ha van szeretet, akkor mindent meg lehet beszélni. Így viszont elveszed magadtól az esélyt a közös megoldásra, ami egyébként epítené a kapcsolatot is...

2022. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
74%

26: most erre mit mondjak? Ha nem a férjén, hanem annak a barátain múlik, hogy hűséges lesz-e, akkor gratulálok a párválasztáshoz :D

Btw, igen, az életben is ilyen vagyok, a férjem a hobbijából kifolyólag többször volt már napokat távol a haverokkal. Sosem cirkuszoltam ezen, mert ha meg akar csalni, akkor is meg fog, ha nem "engedem el", talál más alkalmat. Ahogy pl jövő hónapban én is a barátnőmmel megyek wellness hétvégére, mert rég találkoztunk, és ő sem cirkuszol egy percig sem. Vannak olyan emberek is, akiket nem kínoz folyton a magukkal kapcsolatos bizonytalanság, ezért képesek bizalmi kapcsolatra.

2022. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
26: Persze, bármi lehet, de szerinted mi a megoldás? Akkor senki nem megy semmilyen programra tekintettel arra, hogy a másik féltékeny lesz? Alkalom szüli a tolvajt, de ha valakiről feltételezem eleve hogy visszaél az alkalommal akkor nem engedem a közelembe nem? Vagy neked olyan barátaid vannak, akiknél attól tartasz hogy amíg elmés WC-re, kipakolják a táskádat? Hagyjuk már ezeket az okos mondásokat. Nem önérzetességről van szó, csak arról a tényről hogy arra jellemzően rámennek a kapcsolatok ha minden ilyesmi helyzetnek az a vége, hogy az egyik felet felemészti a féltékenység, vagy a másik felet a másik féltékenykedése ami lekorlátozza szükségtelenül, mert ebből nagyon kevesen tudnak úgy kijönni hogy mindkét fél nyerjen valamit.
2022. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Mi 100%-osan bízunk egymásban, én úgy érzem így a haverokkal csal meg úgymond. A karácsonyunk is haveri bulira lett elcs@szve, akkor éreztem magam hasonlóan.
2022. ápr. 14. 15:20
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!