Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan esik rosszul hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul hogy el akar menni férjem egy ilyen legénybúcsúra?

Figyelt kérdés
Szóval négy napos külföldi legénybúcsút szervez az egyik haver, méghozzá külföldön és csakis szállodában, igaziból nem féltékenységből böki a csőröm, hanem csak zavar hogy így viszont nekünk nem lesz pénzünk elmenni kettesben nyaralni. Ha valaki kérdezné közös kasszán vagyunk, kb ugyanannyit keresünk, ha mondjuk ő kifizeti akkor se tudom én kifizetni mindkettőnk nyaralását. A társaságból már többen szóltak hogy nem jönnek, pont az anyagiak miatt 24/N

2022. ápr. 14. 12:08
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
18%
Én azért mindig meghallgatnám a másik oldalt is.
2022. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
62%
Hat en nem orulnek neki. Akk menjel baratnokkel nyaralni.
2022. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az nem lenne,gond,hogy külön elmegy pár napra, én is elmegyek. Az viszont,hogy családdal nincs pénz nyaralni,de erre van, az már gáz.
2022. ápr. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
17%
O ezt valaszotta a kozos nyaralas helyett. Mit nem ertessz?
2022. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
16%
Nem esne jól, de ez van, ha ő ezt választja, akkor nincs mit tenni. Felőlem menjen, a nyaralós pénzből emlennék én is barátokkal valahova.
2022. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!