Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan esik rosszul hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul hogy el akar menni férjem egy ilyen legénybúcsúra?

Figyelt kérdés
Szóval négy napos külföldi legénybúcsút szervez az egyik haver, méghozzá külföldön és csakis szállodában, igaziból nem féltékenységből böki a csőröm, hanem csak zavar hogy így viszont nekünk nem lesz pénzünk elmenni kettesben nyaralni. Ha valaki kérdezné közös kasszán vagyunk, kb ugyanannyit keresünk, ha mondjuk ő kifizeti akkor se tudom én kifizetni mindkettőnk nyaralását. A társaságból már többen szóltak hogy nem jönnek, pont az anyagiak miatt 24/N

2022. ápr. 14. 12:08
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Menjél te is és ez lesz a közös nyaralás. Tiszta kompromisszum :)
2022. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Jól ki is borulnának a haverok 🙄
2022. ápr. 14. 15:41
 33/45 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon egyszerű mond meg neki hogy neked sok a 4 nap és hogy annyagilag is sokkalod...Ne foglalkozz a haverjaival.. Jó hogynem majd ök döntik el helyetettek mi legyen... Ha a párodnakeg nem tetszik mondeg neki akkor választhat a kanbuli meg közted.. Azt majd elgondolkodik kicsit
2022. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
6%
Én a legénybúcsút választanám.
2022. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy pöcs vagy 😅
2022. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
6%
Megnyugodtam, hogy legalább nem egy hülye 3,14-csa.
2022. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
88%

Áh, akkor ez inkább egy "előrébbvalóak a haverok" kérdés. Igen, ez gyakran és sok nőt érint. Sajnos. Ilyenkor jellemzően az adott faszinak nem a barátnője,mint társa a fontos, hanem a sok marhaság, amit a bandával művelhet. Jellemzően a felfogása is gyerekes, és szentül hiszi a férfi testvériség erejét.

Na, inkább erről beszélgess vele. Hogy ne hülye haverok miatt basson el még egy eseményt.

2022. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
93%

Az érzéseid mindig jogosak.

A férjed biztos benne, hogy a megfelelő baráti körben van? Nekem úgy tűnik, hogy eléggé sok mindenbe megy bele a férjed a haverok nyomására, amit ő igazából nem szeretne vagy nem tart helyesnek. Én ezen a vonalon indulnék el. Miért ennyire fontos a haverok véleménye?

2022. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
5%

Áh, akkor ez inkább egy "birtokló nő" kérdés. Igen, ez gyakran és sok férfit érint. Sajnos. Ilyenkor jellemzően az adott suncinak nem a barátja ,mint társa a fontos, hanem a birtoklás érzése amikor pórázon tarthatja. Jellemzően a felfogása is gyerekes, és szentül hiszi hogy körülötte forog a világ, más nem létezhet párjának.


Na, inkább erről beszélgess vele. Hogy ne a hülyeséged miatt basson el még egy eseményt.

2022. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
86%

Egyensúlyt is lehet ám tartani. Ha a nő meg van kérdezve, hogy ugye nem gond ekkor és ekkor egy program, és nem csak kész tények elé állítják, na meg nem az egész közös nyaralásra félretett közös pénzt veri el a férfi a haverokkal, akkor gondolom "el lesz engedve". Ha a nő azt érzi, hogy csak neki kell alkalmazkodnia, akkor jogosan lesz féltékeny, hogy miért szerepel hátrébb a fontossági sorrendben. Fordítva biztos a kedves pár is fel lenne háborodva, ha Kérdező lelépne előbb ugyanabból a pénzből barátnőzni külföldre, hogy "stipi-stop, én költöm el gyorsabban, majd jövök, pá".

És igen, van az a férfitípus, aki agglegény marad párkapcsolatban is, éli az életét, csak mellesleg van egy nője, aki csatlakozhat, ha épp kedve van hozzá. A nő meg vár és vár a toronyban és gyártja az elméleteket... mert sok nő erre lett szocializálva, hogy passzív legyen. Akkor gáz ez igazán, ha már gyerek is van szintén mellesleg, mint valami opcionális szabadidős tevékenység, ha épp nincs sürgősebb és fontosabb ...vagy ha már túl zavaróan tolják elé és zavarja a kilátást a tévéhez :D

Egyébként szerintem férfinek, nőnek is kellenek, sőt nagyon egészséges a barátok társasága és külön programok. Csak előbb szeressük annyira a társunkat, mint magunkat. Ha ez kölcsönös, jól tud ez is működni és nem önfeláldozás kompromisszumokat találni.

2022. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!