Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Manapság a nők feladata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők feladata a lakhatás megoldása párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

Én már nem is tudom. Egyre több alkalommal hallom/olvasom, hogy manapság sok csajnak az is baj, ha a pasinak van lakása.


(Mondjuk én pont lexarom, hogy mit akar a csaj, ha nem tetszik neki a felállás, le lesz cserélve.)

2022. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Én nem tudtam el viselni hogy nem nálam lakunk!

Vagy saját vagy közös ház! És a rezsit stb azt intézze a pasi!

F30

2022. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Kb. 20-25 éves csajokkal ismerkedem, a 95% nyilván otthon lakik, vagy koliban, vagy albérleti szobában. Szökőévente van egy-egy, akinek gazdag apuék vettek lakást. Nekem is van lakásom, részben családi segítséggel, részben magamtól, részben hitellel. Nyilván ha összeköltöznénk, akkor ő költözne hozzám.


28/F

2022. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem azon múlik, hogy kinek mi van a lába között. Inkább azon, hogy hogyan tudják megbeszélni kinek hol lenne jobb. Nyilván akinek van lakása azt igencsak bele kell kalkulálni ezekbe a dolgokba.


33/F

2022. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Te miért gondolod ezt?
2022. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Közös feladat a megoldása normás esetben (értsd. hasonló korú párok)
2022. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a kérdés felmerülését, természetesen ez közös feladat lenne.
2022. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Én mondjuk most vettzem egy kissebb újépítésű lakást. Bizisten, hogy SOOOOHAAAA nem fogom eladni. Ez egy biztosíték arra az esetre, ha a kapcsolat megsínylik. HA eladod a kecót, számítani lehet rá, hogy a csaj a felét kérni fogja vagyis a volt feleséged, mert ahhoz be is kell házasodni, hogy kérjen bármit is. Észnél kell lenni és gondolni a jövőre. Most még mézesmázos a dolog, de nem fix, hogy végig ilyen marad. Ha közöst terveztek, vagy hozzá költözöl, ne add el a lakásodat!
2022. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanazt tudom alatamasztani, mint a #3-as. Egyedul en eltem alberletbe, a 3 baratnom kozul mind otthon lakott. A kornyezetemben is tobb ferfi el kulon, mint no es tobbszor is koltozne a no a ferfihez. Sokszor ingyen kepzelnek ezt el.
2022. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A korosztályomban (25 körül) nagyjából mindenki a szüleivel, albérletben, esetleg koliban lakik, illetve pár ember kapott/örökölt a szüleitől, családjától egy lakást. Saját lakást/házat jellemzően inkább 30 felett vesznek az emberek, amikor már gyereket is szeretnének stb. Olyat nem is ismerek, aki saját maga vásárolt volna lakást vagy házat ilyen fiatalon, a mai árak mellett ez nem is nagyon opció néhány év munka után. Az pedig egyáltalán nem nemhez kötött, hogy kinek mit tud megengedni a családja, vagy hogy ki mit (és mikor) örököl. Én nőként a párom szülei által vásárolt lakásában élek, egy baráti pár pedig a lány nagymamától örökölt lakásában. Ha egyiküknek sem lenne sajátja, akkor természetesen közös feladat lenne a lakhatás megoldása.
2022. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!