Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Manapság a nők feladata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők feladata a lakhatás megoldása párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 09:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%
Volt dolgom olyan pasassal, aki ezt így gondolta... Itt a hangsúly a,, volt " szón van.
2022. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom, nekünk nem okozott ekkora morális válságot együtt kivenni és felesben fizetni egy akkora albérletet, amiben elférünk ketten...

De hisztizni mindenen lehet ezen az oldalon :D

2022. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ahogy alakul, és nem függ attól hogy ki a férfi vagy a nő. Van ahol adott, ha az egyik félnek van saját otthona, vagy albérletben él egyedül míg a másik a szüleivel lakik.

Nálunk én 25 évesen már egyedül laktam kertes házban, mire a párom(22), 1 év kapcsolat után hozzám költözött. Így volt ésszerű, hogy ő jön hozzám, mert ő még a családjával élt, testvér, anyuka.

A sógornőm pl anyukájától a pasijához költözött mert ott a pasinak volt saját lakàsa, abban a kapcsolatban ez volt az adott, legjobb lehetőség.

2022. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én szűk ismeretségi körömben (magamat is beleértve) minden esetben a pasi költözött a barátnőjéhez. Reprezentatív? Nem. De jól szemlélteti, miért hülyeség általános társadalmi jelenségeket látni pár példa alapján.
2022. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!