Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy látjátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy barátnőm egy cseppet se foglalkozik azzal hogy átgondoltan költsön.


Lehet az a baj, hogy szinte nincs kiadasunk a háztartásra. Pedig ő szegény családban nőtt fel ahol tudnia kéne h mi az h nincs rávaló..


Szüleim mindent megvesznek nekünk szinte, főzésre nincs gondja. A tisztító szereket zsepit stb én nagyker áron tudom beszerezni így az az én költségem.

Együtt élünk de nem a szülőknél.

Mégis mindent megkapunk tőlük.



Hiába mondja anyu h ne vegyen a boltba vlmit szól direkt h van náluk pl mondjuk tojás, ő megveszi akkor is..olyan mintha a saját pénzének lenne az ellensége.


Vagy mondtam ne rendeljen neten szabadidő ruhat mert jobb az ilyet élőben és 2het múlva elmegyunk nézünk. Erre ő rendelt neten vagy 4et,ami kiderult thermovelúr és vastag, azt mondja neten nem írták..direkt szóltam várjon 2hetet..


Vagy utazunk most Erdélybe van vékonyabb kabátja de 10en ezerért kinézett a decathlonba egy vékony vízhatlant. Mert amije van átázik..úgy csinál mintha nagy esők lennének de most 1x megveszi és utána csak a szekrénybe lesz. De erre az útra is úgy készül mintha a világ végére mennénk..


Vagy vett vagy 3zacsko tésztát, egyet megfőzött de kemény volt mèg és már mállott szét így hazavitte a kutyájuknak, de azt a 2új ugyanolyan csomagolásút mert h az is olyan lesz azt is elvitte h anyjáék kifozik az állatoknak (de még ki se főzte)

Ezt is mondtam kettonkre ne vásárolj 7 8 zacskó tésztát, többféléből, míg nem tudjuk milyen mert itt van szemben a penny.


2022. máj. 14. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Tehát elvárod, hogy a barátnőd ne költsön magára? És te 3 tésztáért hisztizel? Hú, baszki, van gond a fejedben.
2022. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Bebaszna a barátom beleszólna, hogy veszek-e 10 tojást 😅 Nekem inkább az nem tetszene, hogy az elvileg felnőtt pasimnak még mindig az anyukája vásárol be.
2022. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Minél csórobb vki annál jobban szórja a pénzt. Az én volt barátnőm 180 000 Ft fizeteséből képes volt 80 000 Ft-os parfümöt venni, mert a 100 ml-es olcsóbbra jön ki, mint a 30 ml-es. Azt, hogy szerintem 10 000 Ft-ért is van jó parfüm meg se hallotta. Harisnyát 5000 Ft-ért akart vetetni velem.
2022. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Kinek a pénzét költi? Ha a tiédet, akkor zárd el a pénzcsapot. Ha a sajátját, akkor szerintem jobb, ha befogod, mert elég unalmas már, hogy minden fasz más pénztárcájában turkál.
2022. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2es beleszólok akkor,ha direkt szól vmelyik szülő hogy vett ő, csak hozzunk belőle. Direkt vett többet h ha kell legyen nekünk is..


Miért ne szóljak bele? - engem is érint h ha nincs semmilyen felretett pénze.. meg az is érint h h kezeli

2022. máj. 14. 15:05
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A rossz pénzkezelés hosszútávon az első konfliktus forrás.
2022. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már egyszer kérdezted....
2022. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy a szüleitekre támaszkodtok teljes mértékben. Váljatok le róluk és gazdálkodjatok önállóan, akkor tisztán látható lesz, ha valamire nem jut.

Bár ahogy én látom, teljesen más a pénz beosztásával kapcsolatos felfogásotok és ha ez nem változik, tönkreteszi az egész kapcsolatot. Te spórolnál, a barátnőd pedig elég átgondolatlanul költekezik. Talán mert soha nem volt erre módja, vagy talán éppen az ellenkezője, soha nem tanulta meg, mi az beosztani a pénzt. Most sem fogja, ha folyton kisegítenek benneteket. Ha egy hétig nem maradna pénz kajára, biztosan oda figyelne legközelebb, mire költ.

2022. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

100x tettél fel hasonló kérdést!

Már az eleve egészségtelen, hogy anyádék mindent rátok tukmálnak, ha kell, ha nem. Hogy kell ezt elképzelni, bejárnak hozzátok, és körbenéznek, hogy mivel kellene feltölteni a háztartást? Anyád főz, őt meg gondolom a víz veri, mert utálja a sóska főzeléket, de te azon kiakadsz, hogy a sajtos tésztája nem tökéletes..

Szakadj le a szüleidről, mert sosem lesz egészséges párkapcsolatod. Arra költ, amire akar, a szabadidőruhái ősszel jók lesznek. Az vicc, hogy te 2 hét múlva akarsz elmenni vele nézni, még a boltok is másnap elérhetők.

2022. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elérhető de akkor nem ért rá egyikünk se, de egy vasárnap el tudtunk volna menni
2022. máj. 14. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!