Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy látjátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy barátnőm egy cseppet se foglalkozik azzal hogy átgondoltan költsön.


Lehet az a baj, hogy szinte nincs kiadasunk a háztartásra. Pedig ő szegény családban nőtt fel ahol tudnia kéne h mi az h nincs rávaló..


Szüleim mindent megvesznek nekünk szinte, főzésre nincs gondja. A tisztító szereket zsepit stb én nagyker áron tudom beszerezni így az az én költségem.

Együtt élünk de nem a szülőknél.

Mégis mindent megkapunk tőlük.



Hiába mondja anyu h ne vegyen a boltba vlmit szól direkt h van náluk pl mondjuk tojás, ő megveszi akkor is..olyan mintha a saját pénzének lenne az ellensége.


Vagy mondtam ne rendeljen neten szabadidő ruhat mert jobb az ilyet élőben és 2het múlva elmegyunk nézünk. Erre ő rendelt neten vagy 4et,ami kiderult thermovelúr és vastag, azt mondja neten nem írták..direkt szóltam várjon 2hetet..


Vagy utazunk most Erdélybe van vékonyabb kabátja de 10en ezerért kinézett a decathlonba egy vékony vízhatlant. Mert amije van átázik..úgy csinál mintha nagy esők lennének de most 1x megveszi és utána csak a szekrénybe lesz. De erre az útra is úgy készül mintha a világ végére mennénk..


Vagy vett vagy 3zacsko tésztát, egyet megfőzött de kemény volt mèg és már mállott szét így hazavitte a kutyájuknak, de azt a 2új ugyanolyan csomagolásút mert h az is olyan lesz azt is elvitte h anyjáék kifozik az állatoknak (de még ki se főzte)

Ezt is mondtam kettonkre ne vásárolj 7 8 zacskó tésztát, többféléből, míg nem tudjuk milyen mert itt van szemben a penny.


2022. máj. 14. 14:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez hülye. 🤣🤣 (A kérdező)
2022. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Más a felfogásotok, az a gond. Nem kell ezért haragudni egymásra, csak ez így hosszú távon nem fog menni.
2022. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, hogy pont összeillő páros vagy a nehéz felfogású nőddel, és sokáig legyet együtt, mert addig se keserítitek meg más életét.

Az már egészen elképesztő mértéket öltött amit itt művelsz. Ez hanyadik kérdésed a témában? 80? 150? 300?

2022. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!