Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kell közös kassza vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell közös kassza vagy nem?

Figyelt kérdés
2022. aug. 2. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Mindenképp, anélkül csak bohóckodunk egymás mellett mint a lakótársak.
Valamennyi közös pénz kell, de nem az egész.
Hát tutira nem adom oda a teljes pénzem másnak! Nézzetek mást belaknak.
56 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
58%
Talán tudni kéne, mióta vagytok együtt, milyen a kapcsolatotok, együtt éltek, mik a terveitek?
2022. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
1, Nem rólam van szó, hanem rólad.
2022. aug. 2. 23:25
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy exem volt ugy hogy állandoan az anyujának jattolt, es az ő házát újítgatta építgette mert a párom nevén is volt.

Ezt akkor is tartani akarta ha mi összeköltözünk, és gyerekeink lennének.

Ez a félhavi fizetését jelentette/hó.

Ami ugy nezett volna ki hogy pl gyed mellett a mi gyerekeink nélkülöztek volna akár, míg ő anyujával ketten jol éldegélnek és arra a hazra megy azaz mi pl albérletből soha nem tudtunk volna kinőni, plusz gyerekek zsíroskenyéren tartva, egyetemr ne is álmodjanak, de még babakötvényről sem.

Teljesen olyan mingta az anyja lenne a felesége meg a hazuk a közös ház.

Én megköszöntem a lehetőséget, és leléltem.


Azóta én nem vagyok híve annak, hogy valaki saját szakállra gyűjtögessen a másik hátán amíg az meg mindenét beleadja a családba ja és a gyerekei hátán kapaszkodjon sajág szakállra.

Nekem az ilyen nem társ nem férj nem apa. Egy senki.

2022. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
*leléptem
2022. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
79%
Ha rólam van szó, akkor nem kell, mert nincs kivel.
2022. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem csak a férfié legyen közös, a nőé külön. Ez a biztos😉
2022. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
6 Nocsak. Egy tapasztalt kolléga.
2022. aug. 3. 00:00
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Mi közös kasszán vagyunk, mindkettőnk számára egyértelmű volt ez mindig is, 12 éve együtt vagyunk, sose volt probléma. Házasságban amúgy is halál felesleges és kicsinyes "az az én vajam az a te kenyered" szinten bohóckodni. Úgyis közös. Hacsak nem előre készülnek a válásra házassági szerződéssel. Már akinek olyan kevés az önbecsülése, hogy aláírja.
2022. aug. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatomba nem volt vita a pénzen, ami kellett azt megvettük azt ennyi, utóbbi kapcsolatomba pedig a csaj mindent vissza akart fizetni.
2022. aug. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem házasság után alap, hiszen, gyakorlatilag úgyis közössé válik. Addig kell közös rész is, de alapvetően mindenki rendelkezzen a sajátja felett. Nálunk ez bevált.
2022. aug. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!