Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hosszútávon rossz leheletű partnerrel élni, aki nem hajlandó rendbehozatni a fogait?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 17:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy.

25n

2022. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Te elmondanád neki, hogy büdi a szája, vagy szenvednél mellette és mindig csak húzódoznál a csókjai elől?
2022. aug. 28. 17:26
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan jöttél vele össze egyáltalán?
2022. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után elmondanam ha már egy ideje nem veszi észre magát
2022. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szóval jódarabig vívódnál magadban, ahelyett, hogy egyből elmondanád?

A saját szájszagát az ember nem érzi, csak elmondom...

2022. aug. 28. 17:32
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Én páronak nem rosszak a fogai (még), de az állandó cigi miatt szörnyű a lehelete... Ráadásul nem is csak a lehelete, hanem a keze, a bőre, a ruhái... Őszintén, sokszor gondolkoztam már szakításon, mert az nem normális, hogy a saját szerelmemtől undorodok. De nagyon szeretem, szóval most úgy vagyok vele, hogy még megpróbálom eltűrni.


Szerintem érezzük a saját szájszagunkat. Én kávézás után mindig érzem a sajátomat és alig várom, hogy fogat mossak.

2022. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Csatlakozom. Sehogy.
2022. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Húzódozna a fszom, ha ennyire igénytelen akkor nyitva az ajtó.
2022. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Semeddig sem vívódnék. Ápolatlan alakkal nincs kapcsolat, nincs intimitás, de még haveri szinten sem működik.
2022. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Undorító. És az ember igen is érzi a saját szájszagát. Én is érzem ha büdös mert pl olyat ettem, vagy több órás alvás után ébredtem, akkor az íze sem kellemes pl, bekapok egy rágót, / rendszeresen használok szájsprét, és kezeltetem ha van rossz fogam. Én nagyon érzékeny vagyok erre, nem bírnám egy büdös szájúval.
2022. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!