Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hosszútávon rossz leheletű partnerrel élni, aki nem hajlandó rendbehozatni a fogait?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, miért kéne finomkodni egy olyan emberrel, aki nem akarja rendbe hozatni a fogait.
2022. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Én simán megmondom és mindig is megmondtam a pasimnak, ha rossz volt a szájszaga. Exemnél kiderült hogy volt hátul egy rossz foga, amin nem is látszott semmi, érzékeny sem volt és az okozta a gondot.

Jelenleginek is néha rossz, lehet valami olyat eszik melóban vagy amikor nem látom, mert csak néha fordul elő. Bár ő sztem nem is menne fogorvoshoz, semmilyen dokihoz nem jár. De odafigyel a fogmosásra, vett szájvizet is szóval vele sincs gond. Egyszerű kommunikáció!

2022. aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Kései Sirató ***** válasza:
75%

Megmondanám neki még ma, hogy vizsgáltassa ki a teljes fogsorát, mert valamelyik foga gennyes lehet, mert rendkívül büdös. Menjen még ma a fogorvoshoz! Ha nem kér időpontot, nem mossa meg alaposan este-reggel, akkor Szakítanék.

Ha elmegy a fogorvoshoz és kiderül, hogy nincs a foigaival gond, vagy kezelik és utána is büdös marad, akkor lehet más szervi baja.


[link]


Elküldeném a háziorvoshoz.


Ha nem megy el, szakítanék.

2022. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nekem szimpatikus, ha megmondod a frankót. Sokkal jobb, mintha húzódoznál és nem tudnám mi az oka.
2022. aug. 30. 20:26
 15/18 anonim ***** válasza:
71%

Amíg nem teszik neki rendbe (de tesz érte), azt még addig kibírnám. Ha nem akar rajta változtatni, akkor szakítanék, mert undorodnék vele lefeküdni, csókolózni, társaságba menni.

Ez a viselkedése engem is minősítene (negatívan) az emberek előtt.

2022. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Kései Sirató ***** válasza:
HoGy döntöttél kérdező? Szóltál neki? Megmondtad a frankót?
2022. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem volt kinek, csak általánosságban kérdeztem, mert érdekelt más hogyan áll hozzá.
2022. szept. 6. 22:39
 18/18 anonim ***** válasza:
Ma már lehet kapni olyan szereket,amik illatositjak a lehelet!
2023. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!