Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Manapság még lehetséges olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság még lehetséges olyan nőt találni aki szeret a férfiról gondoskodni?

Figyelt kérdés
Szóval moss, főzz rá, takarít, bevásárlás, vesz sört be is hűti. Mondezt nem azért mert muszáj hanem mert jól esik neki gondoskodni élete szerelméről. Vannak manapság is ilyen nők? Vagy csak régen voltak??

2022. okt. 26. 19:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
A férfi meg csak a tőkét vakarássza?
2022. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
*tökét
2022. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem gondoskodás, hanem kiszolgálás. Felnőtt embernél alap, hogy ezeket el kell tudnia látni. Szóval ezt max anyukád fogja megtenni neked.
2022. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos sokkal több ilyen nő van mint olyan férfi aki egyedül megteremti az anyagiakat ehhez, kedves hímsovi!
2022. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
5%
Amúgy van ilyen. De sajnos kövérek, mindkettőnek nemet mondtam. Pedig az egyik még óvszer nélkül is engedte folyamatosan. Én hülye! Így megdöglöm egyedül.
2022. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Érd el, hogy anyád rezurektáljon, esetleg Dahmer mester nyomán kísérletezz. Ő nem érte el a kívánt eredményt.
2022. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
igen, valószínűleg vannak ilyenek, de ők is jogosan elvárhatják, hogy cserébe te is gondoskodj róluk hasonló módon
2022. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
Nincs. Ma is tuloraztam 19ig. Mert muszaj es nem is fizetik. Hazaertem 8r. Mikor foztem, bevasaroltam volna, vasaltam volna az inged? Este 11ig? Es mi lesz az en ruhammal,meg mikor furdok? Ez nem kedv kerdese. Igazabol minden no gondoskodo tipus, szeretnenk is csinalni, csak nincs hozza se ido, se energia. Csak gondolj bele, ha mindennap egy orat elvesz a kajatervezes,bevasarlas,fozes,mosogatas egy orat meg a takaritas, a cuccaid ugyeid intezese, also hangon napi 2 ora, de inkabb 4. Heti 14 ora minimum, az ket munkanap. Te mit szolnal ha a fonokod azt mondana dolgozz ket napot meg ingyen? Es raadasul az ember maganak egyszerusit. Ismerek anyakat akik a mar felnott fiaikra is foznek ejjel nappal, sutiket, bonyolult kajakat. O otthon a szuper anya, mindenki azt hiszi rola szeret fozni. Meloba meg mondja, hogy o magara sose fozne, csak osszedobna vmt szendvicset. Sokszor ahol tenyleg kirepul a gyerek, a nok egybol "hanyagoljak" a fozest es takaritast es vegre magukkal foglalkoznak. Miert olyan nehez megerteni egy ferfinak hogy a no eletebol vesznek el aazzal hogy elvarjak a kiszolgalast? Te magadnak mrgcsinalod rendszeresen a hazimunkat fozest? Lefogadom hogy nem, mert neked is pont olyan faraszto es idorablo. Ezert is akarod masrA tolni.
2022. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, de azoknak nincs idejük a külsejükre, tehát semmi smink vagy divatos öltözködés, tehát férfiak többségét taszítja rendkivül.
2022. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen! De akkor ugye te megteremted a megfelelő körülményeket? Mivel ugye ha te nem veszed ki a részed a házimunkábol, én miert vegyem ki a részemet a pénzkeresésből?
2022. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!