Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Manapság még lehetséges olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság még lehetséges olyan nőt találni aki szeret a férfiról gondoskodni?

Figyelt kérdés
Szóval moss, főzz rá, takarít, bevásárlás, vesz sört be is hűti. Mondezt nem azért mert muszáj hanem mert jól esik neki gondoskodni élete szerelméről. Vannak manapság is ilyen nők? Vagy csak régen voltak??

2022. okt. 26. 19:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Utolso. Ne legy hulye. Barmikor kirughat, te meg bealdozod a karriered? Nem lesz munkaviszonyod a nyugdijhoz, se sajat penzed, lakasod, se kepzettseged. O meg a hatadon ugrik alkalmazottbol kisfonokke nagyfonokke mig te kb 150 netto erteku munkat vegzel neki ingyen, ahelyett h magadnak keresnel 400at.
2022. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem gondoskodás. Te egy szolgalelkű "nőt" akarsz aki cseléd módra körbeugrál és még szét is teszi a lábát ingyen.

Kicsit is igényes nő ilyesmibe nem megy bele.

Én pl szeretek főzni, a férjemre is. Sőt, édességeket is szoktam neki csinálni. Az egyetlen házimunka amit egyedül én csinálok. Cserébe viszont én is kapok valamit a férjemtől, megcsinálja azt, amit én teljes szívemből utálok csinálni, és ez a bevásárlás.

A többi házimunkát mindketten csinàljuk, felváltva. Nem vagyok kizárólagosan se mosónő, se takarító.

Nem őrültem meg, hogy munka mellett lesüllyedjek házicselédnek, ennyi önbecsülésem azért van.

2022. okt. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%

11

Irónia volt! :)

Az ilyen férfiak úgy vannak ezzel, hogy a nő csináljon mindent, de persze legyen mellette 8 órás állása, hát ő nem fogja eltartani....

Hát a nagy lóf*szt! 🖕🖕🖕

Épp elég, hogy gyerekenként, 2 évvel le vagyok maradva karrierben a férjemétől! Emiatt 400al keresek kevesebbet nála! (Ezért sem fair öszehasonlitani a női-férfi fizetést )

2022. okt. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha sok pénzt keresel és ráköltöd, minden nap 3 szor minőségileg megdugod, van rá esély
2022. okt. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, de ahhoz jól kell keresni hogy eltartsd.
2022. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nem vagyok gondoskodó tìpus, nem is szeretnèm csinálni, nem is csinálom.

De rengeteg szolgalelkű nő van, csak találsz egyet.

2022. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
38%
Ha eltartod, megveszel neki mindent amire vágyik akár lakást is, s minden nap minőségi dugásban részesíted legalább 3-szor,s egész nap dicséred akkor bárkitől megkapod!
2022. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%
Persze, keresd fel anyádat s gondoskodik rólad. A nők nem anyapótlékok
2022. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ezt sok nő szívesen megcsinálja, amennyiben a férfi viszonzásul figyelmes vele, romantikus programokkal kedveskedik neki és megbecsüli a törődést.
2022. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%
Olyan szivesen megcsinálnám, ha lenne rá igény, ha megbecsülné valaki! De nincs rá igény...
2022. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!