Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nyitott kapcsolat. Működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat. Működhet?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve együtt vagyunk, de feleszméltünk, hogy kellenek a kalandok, izgatnak, felvillanyoznak minket. Ma volt az első ilyen kalandunk, és azóta még jobban kívánom őt és ő is engem. Egész nap szexelünk, pettingelünk.


Kicsit olyan mintha nem is ő lenne, de mégis, és rettenetesen beindít. Annyi a szabály csupán, hogy megmondjuk egymásnak az őszintét és együtt megyünk majd a szexpartnerhez.


Mit gondoltok erről? Személyes tapasztalatokra volnék kíváncsi elsősorban.


2022. nov. 11. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Neked jó? Neki jó? Ha igen, akkor miért minket kérdezel?
2022. nov. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Előtte hány emberrel szexeltetek? Ha csak egymással, akkor megértem, bár nem egy év után, inkább olyan 5 év után a kíváncsiságot. De jobb ha kiéled magad szingliként, mielőtt komoly kapcsolatba kezdesz. Én rosszul lennék, ha a szerelmem mással is szexelne...
2022. nov. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12# Én már kiéltem magamat fiatalabb koromban, ő viszont nem. Szeretem az izgalmat, és ő is. Akkor sem unatkoznánk ha nem vonnánk be másokat. Azt beszéltük, hogy kb havi szinten egyszer lesz ilyen, mert közös élmény, közös kis titkunk, amiben teljes mértékben önmagunk lehetünk.
2022. nov. 12. 12:55
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
11-es válaszoló vagyok, lepontozhattok megint, ha akartok, de akkor is megkérdezem újra: miért releváns, hogy mi mit gondolunk, ha mindkettőtöknek jó? Másoknak akartok megfelelni, vagy magatoknak? Ártotok valakinek? Ha nem, akkor csináljátok azt, amit szeretnétek. Ha rájöttök, hogy mégse jó, üljetek le és beszéljétek meg.
2022. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14# Nem véleményekre vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatokra, ha nem értenéd! Egyébként megbeszélünk ezen belül mindent, ügyelünk arra, hogy nehogy a hiányos kommunikáció miatt félreértsünk valamit és hibázzunk.
2022. nov. 12. 19:09
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
És mit érsz mások tapasztalataival? Ha öten leírják, hogy ők kipróbálták és borzasztó volt, soha többet, akkor nektek se lesz jó?
2022. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!