Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tudnál olyan lánnyal együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál olyan lánnyal együtt lenni aki nem főz? Hétköznap menüzés, hétvégén rendelni valamit vagy szülőknél ebéd.

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 23:56
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
80%
Persze. Barátnőt keresek, nem bejárónőt.
2023. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
95%

40

Te is tudod, hogy a nők nagyobbik része hajlandó főzni, amennyiben a társa is kiveszi a részét a házimunkából (vagy főz, vagy takarít, vagy akármi), és nem döglik a kanapén azért, mert fél éve 5 centivel odébb tolt egy szekrényt.

2023. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok szeretek főzni. De amíg én főzök addig fel lehet söpörni, berakhat egy mosást, felporszívózhat a másik stb. Találja fel magát, találja meg a munkát a mindennapokban. Nem érdekel az évi 1-2 polc felrakás/olajcsere/fenyőfa faragás. Mindennap van mit csinálni. Ha később érek haza tudjon összedobni valami kaját ő is. Egy szó: életképesség.
2023. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
13%

37#


50-50% oké, nincs ezzel gond, a favágást is igy oldanátok meg?

2023. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a felesegem ilyen. En fozok, o meg minden mast csinal.
2023. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
81%

40

Úgy tűnik, nem támadták be, rólad voszont kiderült, hogy egy paranoiás hülyegyerek vagy.

2023. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
93%
44 Az megvan, hogy nem mindenki él falun? És aki vidéki, az sem föltétlenül él középkori körülmények közt... Tudod, civilizált infrastruktúra, közművek meg ilyesmi.
2023. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
Maga a kérdés... van 2 felnőtt ember, és az egyik aggódik azon, mivel eteti a másikat. Néha a másik is, hogy fogják-e etetni. Ez annyira abszurd.
2023. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben: én sem tudok.
2023. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy az olajcserét nem szerelőnél intézitek? F@szomnak van kedve utána takarítani, még ha lenne is helyem amúgy a mélygarázsban bárhol ezzel szöszölni. De ha lenne, megcsinálnám én, ha szükséges lenne, azért egy kupakot még én is le tudok tekerni.

A lakásba a mosógépet, hűtőt, nehezebb szekrényeket házhozszállítással kértük, futár(ok) hozták fel, mondjuk lift is van, szóval azért annyira nem kellett lépcsőn szenvedni, de ha kellett is volna, az is egy egyszeri alkalom. Most költözünk családi házba, ott lesz emelet, bútorokat lapra szerelve visszük fel darabonként, tehát én is fel tudom vinni gyenge, esetlen nő létemre, a mosógép és társai pedig a földszinten maradnak a mosókonyhában, oda meg még én is el tudom húzni. De szintén nem ezzel fogom boldogítani magam unalmas perceimben, hogy 2-3 naponta átcibálom a házon a bútorokat.

Vidéki faluban nőttem fel, de sosem kellett fát vágnunk, mert azt is már használatra készen, felhasogatva öntötték a ház elé, amit ugyan be kellett hordani a pincébe, de ez hacsak nem terhes vagy frissen szült valaki, nem egy különösebben nagy vaszisz. Nem beszélve arról, hogy ezt kb 3 évente egyszer kellett megejteni.


Namármost, ezek ugye mind alkalmi feladatok, amiket egyébként is könnyű és célszerű kiszervezni. Akkor a mindennapi főzés ugyan miért ne lehetne kiszervezhető? Főleg amíg mindkét fél dolgozik, sok helyen van munkahelyi büfé/menza, nem is rossz kínálattal. Nem olyan, mint a házi, de én azért már ettem olyan "házit", aminél ezek a konyhák határozottan jobbak voltak, nem beszélve a széleskörű házhozszállítási lehetőségekről, amik között egyre több az egészséges, tudatos, minőségi kaja.


Szerintem ma már a főzés inkább hobbi vagy kedvtelés, szórakozás, nem létszükséglet. Mármint persze, lehet hogy valaki olcsóbban kihozza, főleg egy sokfős családra, de én őszintén szólva ahogy így nézem az alapanyagok árait, nem vagyok róla meggyőződve, hogy az otthon grillezett hal zöldségekkel annyival olcsóbb, mint a rendelt lenne. A látszattal ellentétben amúgy én tudok főzni, szoktam is, amikor kedvem tartja, de nagyon örülök neki, hogy ha nincs kedvem, akkor nem lételem az én szakácstudományomra hagyatkozni. Vannak gyerekeim, nekik eleinte még főzőcskéztem, csak amikor úgy ~2 éves korukig egy étkezés náluk 3-4 falatból állt, aztán köszönték szépen, ők jóllaktak, akkor elég hamar feladtam ezt a dolgot, inkább nem strapáltam magam ezen, a bölcsiben meg oviban már úgysem házi kosztot kaptak ebédre egyébként sem.

2023. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!