Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tudnál olyan lánnyal együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál olyan lánnyal együtt lenni aki nem főz? Hétköznap menüzés, hétvégén rendelni valamit vagy szülőknél ebéd.

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 23:56
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
18%

"18 Lol, meglepő módon egyedül élve is megoldottam ezeket"

De egy krumplifőzeléket nem tudsz összekutyulni... El tudom képzelni, hogy oldottad meg.:D

2023. febr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
65%

21

Hogyne tudnék. Jól főzök, de nem vagyok hajlandó lusta faszokat kiszolgálni.

2023. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
32%

Akkor, hogy tiszta legyen mindenkinek, aki elvárja ennek az elfogadását.


Persze együtt tudnék vele lakni. Várj, úgy mint a párom? ja neeeeem. Elmondom miért nem. Mivel egy kapcsolatban mindenben 50%-ot adok, kérek ezért ez is benne van.

Nem egy agyműtét, szívesen főzök magamra sok-sok éve nem rosszul. Sőt másra is szívesen de ha ez visszafele nem működik az bajos.

“Egy mocskos nőgyűlölő”

2023. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
71%
Hogy magukra ismertek a lustaságok :)))))))))))
2023. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
75%

A férjem pont a napokban mondta, hogy a kajarendelés az egyenlőség felé segíti a mindennapi életet, mert minthogy ő nem tud/akar főzni, nekem így nem kell rávennem magam, ha nincs kedvem/időm/energiám. Egyébként tudok főzni, néha szoktam is, de olyankor 3 napig esszük ugyanazt, annál meg azért csak változatosabb minden nap mást rendelni. Amúgy vasárnaponként anyósomnál ebédelünk. 2 gyerek van, lányok, köszönik szépen, ők azt tanulják, hogy a szüleik egységesen felosztják egymás között a munkát és az anyjuknak nem kötelessége belegebedni a főzésbe (vagy úgy általában a házimunkába), mert az időt és energiát inkább egymásra áldozzuk. Hű, szegény gyerekek, sajnáljuk most őket egy kicsit, hogy kiegyensúlyozott az otthoni légkör.


Aki meg jön az egészségtelen rendelt kajával meg menükkel, de a habarást és krumplifőzeléket hozza fel, mint egészséges alternatíva, ő úgy mégis melyik univerzumban él? :D Egy csomó nívós étterem kínál ebédmenüket, nem kötelező a sarki menzáról hozatni kaját.

2023. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
32%

Azt irja nem főz nem azt hogy nem tud 😃


Engem nőként zavarna sőt rühellném hogy folyton menzást sz**t kéne ennem úgyhogy főztem, most az a szerencsés helyzet hogy párom imád főzni így ő főz de cserébe minden mást én csinálok.

2023. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
94%

Mindegy, ki főz, de ha mindketten dolgozunk, akkor felesben oldjuk meg a házimunkát. Olyan nincs, hogy ugyanúgy dolgozom, úgyanúgy fizetem a költségeket, de otthon többet melózok, mert történetesen XX kromoszómáim vannak.


Ha valaki hisz a tradicionális modellben - semmi gond vele - az tartsa el a csaját, és csak azután várja el, hogy ő végezze a házimunka oroszlánrészét. Különben nem konzervatív férfi, cska egy élősködő.

2023. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
22%
Nem, a 14 éves unokahugom is tud főzni. Ilyen inkompetens nő nem kellene.
2023. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
27%
Kell még pár évtized, hogy az átlag magyar férfi (és sok nő is) minden további nélkül el tudja ezt fogadni. Most még ott tartunk, hogy ez kizáró tényező, esetleg azok bólintanak rá, akiknek más (csinos) nő nem jön össze, kérdés, hogy ezektől te szeretnél-e bármit is.
2023. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy a másik verzió persze, hogyne, természetesen :)

Majd jön egy családlátogatás ahol nem én fogok égni, aki magára főz. 👀

2023. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!