Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tudnál olyan lánnyal együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál olyan lánnyal együtt lenni aki nem főz? Hétköznap menüzés, hétvégén rendelni valamit vagy szülőknél ebéd.

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 23:56
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
85%
#9-es férfi vagy?
2023. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
19%
Az ilyen az milyen példát fog mutatni a gyerekének mikor valamit össze kellene a picinek kutymákolni? 😀 tipik karrierista p!csák.
2023. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
24%
Igen, férfi vagyok. (#9)
2023. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
84%

"Amennyiben a nő lecseréli az olajat a kocsiban, felviszi a szekrényt az emeletre,befaragja a fenyőt a talpba,"


Majd ha ezeket megteszed, akkor azokon a napokon főzök. De mit eszel az év többi 363 napján?

Ja, az olajcsere nem nagy kunszt.

2023. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
83%

32

Ok, nem leszek karrierista. Eltartasz?

Ja, hogy az már nem tetszik.


Nos, valóban kevés nő lesz hajlandó rá, hogy feladja az életcéljait azért, hogy téged etessen.

2023. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
23%
Kivágnám, mint a macskát..., annyit ér, mint egy csavarhúzót csodáló férfi:DDD
2023. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
10%

#35 korábban írtam MINDEN 50-50 nálam. Ne terelj a kérdésre válaszolj!:)

Abban az esetben mit fogsz csinálni áthívod anyut vagy mi? Te egyszerű :D

2023. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
87%

Igazàból nem értem, miért van ez még mindig a nőkre kihegyezve. Nálunk sosem volt ebből probléma, amíg én is dolgoztam, addig a férjem is főzőtt, én többször, mert jobban főzök és változatosabban tudok, de neki sem esett le a karikagyűrű az ujjáról, takarított is.


Most itthon vagyok a gyerekkel, nyilván így az esetek 90%-ában enyém a házimunka, de ha nem lennék itthon, biztos nem kellene olyan pasi, aki nem tud/szokott sosem főzni, takarítani.


A menüzés nekünk nem fér bele ízlésvilágban, persze van 1-2 jó kaja, de azért nem összehasonlítható az igazi házi ételekkel. Bizonyos szempontból anyagilag sem fér bele, mert inkább a házunkat akarjuk befejezni, arra tesszük félre a pénzt, nem szívesen b*sznám el menza-jellegű dolgokra. Meg úgy egyáltalán, ne legyen már egy férfi - se nő!!! - ilyen életképtelen 2023-ban, hogy nem tud megfőzni ezt-azt.


Nyilván belefér néha az étterem, rendelés, anyós kajája, de azért nah. Persze, aki maga sem főz soha, az ne is várja el a másoktól, ezesetben felesleges ilyen elvárásokat támasztani.


(Ezeket a szekrénycipelős meg olajcserés kommenteket nem is értem igazából, azt hányszor kell évente, egyszer? :D Ezt hasonlítja össze valaki a 2-3 naponta való főzéssel? )

2023. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok egy konyhatündér, de azért ezt-azt összedobok néhány naponta. És tapasztalatból mondom, hogy a menüzgetés rendben van egészen addig, amíg csak magatokról kell gondoskodnotok, de ha esetleg gyerek is kerül a képbe, neki azért valamit kell enni adni és nem biztos, hogy mindig kéznél lesz a rendelt kaja. Főleg ha a zöméből esetleg még nem is ehet a baba. Persze, meglehet venni 500-600 forintért egy babakaját, amiből 2-3 minimum elfogy egy nap, utána meg lehet neki is rendelni a kis adag kajákat, de ez lenne a normális, elvi kérdés, mert nem vagyok hajlandó főzni és kész? (Pláne ha éppen ráérek és a bevételem egy része is kiesett, mert itthon vagyok vele.) Persze működhet, de szerintem anyagi és minden más szemszögből is fura.

Szerintem ez egy marha egyszerű kérdés. Főz VALAMELYIKÜNK, ha van kedvünk. Ez 2-3 napra mindig elég, a férjem szívesen eszi napokig akár ugyanazt. Két napig még én is. Ha nincs időnk, vagy kedvünk, akkor meg rendelünk. Ez működik gyerek mellett is. Ha főzünk, olyat főzünk, amiből ki lehet neki venni ezt-azt. Ha nem, mert nincs időnk/kedvünk, akkor marad a rendelés és a babakaja. De nem utóbbi az alap.

Szóval, nőként sem jönnék össze olyannal, aki kategórikusan kijelenti, hogy ő ezt vagy azt nem csinálja meg. Szerintem egy kapcsolat a kölcsönös elfogadásról, támogatásról, segítségről (is) szól. Az nem működik, hogy minden áldott nap elvárt mondjuk a frissen főtt kaja, de mellette én is 8-9 órát dolgozom, ellátom a gyereket, tisztán tartom a házat és kiköpöm a belemet, amíg a férjem vakargatja a golyóit a kanapén. Ha ő is beleteszi a magáét, meg én is, akkor simán belefér, hogy megbeszéljük, hogy holnaptól menüzzünk, rendeljünk egy hétig, mert nincs kedvünk főzni. Vagy belefér a férfinak, hogy ő főz, vagy belefér a nőnek, hogy ő.

2023. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
25%

#38 mindjárt betámadnak a feminácik nyugi :D hogy merészeled?!


Kár, hogy a hozzád hasonló gondolkodásmódúak mind foglaltak.

2023. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!