Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért akarják a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a férfiak lekorlátozni a nőket,hogy ha valaki egyedül elmegy valahova akkor már mindjárt meg akarja csalni a másikat?

Figyelt kérdés

Rengeteg barátnőmtől hallom,hogy nem mehet el egyedül koncertre, vagy bármilyen más rendezvényre ha párkapcsolatban van,mert a pasija egyből hiszti rohamot kap,és féltékenykedni kezd.

A párom és én,nem szeretjük ugyan azokat a dolgokat, ő szeret koncertre járni,én szeretek múzeumokba menni, még sincs olyan soha,hogy veszekednénk,vagy durcáznánk mert a másik esetleg egyedül szeretne bárhova is elmenni. Feltétel nélkül megbízunk egymásban, soha nem kérdőjeleztük meg a másik hűségét. Olyan furcsa nekem,amikor beszélgetek valakivel,és nagy szemekkel rám néz,hogy a pasim hogy engedheti meg,hogy egyedül menjek bárhova is nélküle. Nem is értem,hogy lehet olyan kapcsolatban élni,ahol bármelyik fél szabályozni akarja a másik mozgásterét.Ennyire átálltak az emberek arra,hogy "jajj nélkülem megy,és biztos megcsal?"


2023. febr. 13. 12:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
89%

Mea culpa 32, hogy a gyanúsan hasonló stílusból és az azonos 3 pipából illetve a kommentem egyértelmű reflektálásából mertem feltételezni, hogy ugyanazzal a személlyel beszélek. Legközelebb megpróbálom látatlanban is kideríteni, hogy épp melyik 3 pipással folyik az eszmecsere. 🙂

Ettől függetlenül a kommentem első felében írottak ugyanúgy állnak. A boldog párkapcsolatot nem zárja ki az, hogy az ember néha szívesen válaszol számára szimpatikus kérdésekre a gyk-n.

2023. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
42%

5-ből 3 barátnőm ilyen bulikázás közben csalt meg.


Ezért én nem tiltok meg senkinek semmit, egyszerűen csak ha elmegy egy "lányos estére", ami egyenlő azzal, hogy jól berúgunk és irány az éjszaka, akkor én már pakolok is.

2023. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó vagyok, ez a szolid programokra nem vonatkozik, úgy mint koncert, színház, kiállítás, túrázás, sportesemény, stb.


De ha az esemény célja az alkoholfogyasztás majd szórakozóhelyen tombolás, oda már egyedülállóként megy majd a (volt) társam. Ilyen helyekre menjünk együtt szépen, és tomboljunk együtt, egymással :D

2023. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
21%
Ezeket kár volt ide leírnod, mert itt úgy lepontoznak ezért mint a sz#rt :D
2023. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos vannak ilyen betegesen féltékeny, korlátozó emberek, akik valamilyen érthetetlen oknál fogva azt hiszik a fsz csak éjszaka a bulikában meg koncerten áll fel és a punci is csak akkor nedvesedik. 🤷🏻‍♀️

Egészséges lelkületű embernek meg sem fordul a fejében, hogy tőle engedélyt kell kérjen a másik, ha nélküle szeretne programra menni a barátaival pl. Aki akar az meg fog csalni, nem kell hozzá sem buli, sem más. Bárhol, bármikor megoldja. A hűség nem buli, nem koncert meg nem alkohol függvénye, a hűség döntés kérdése. Úgy döntesz, hogy félrekúrsz vagy úgy döntesz, hogy nem. Aki egy buliban megcsal, az bármikor máskor is megcsalna.

De nyilván mindenkinek a magánügye, hogy kivel van együtt meg kivel nem. Ha valaki olyan hülye, hogy ezt tűri.. nos az meg is érdemli. Egyszer kezdett volna hisztizni, féltékenység jelenetet rendezni és/vagy “nem elengedni” egy buliba/buli miatt, azzal a lendülettel adtam volna rá a kabátot. Nem rám kell kivetíteni, hogy nem tud bízni az emberekben vagy hogy az excsaja megcsalta vagy tudom is én. Én nem az exe vagyok, se nem a lánya, hogy engedélyt kérjek tőle.

2023. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
64%

Az ilyen paliknak kisebbségi komplexusaik vannak, bizonytalanok, és a saját párjukban sem bíznak meg, és a frusztrációikat olyan csajokon vezetik le akik hagyják magukat.

Igényesebb nő nem marad ilyen pasival kapcsolatban. Én is összeakadtam ilyennel régebben, hát nem sokáig voltunk együtt. Otthagytam a francba. Viselje el akinek az megfelel, hogy parancsolgatnak neki, ő meg lemegy csicskába és engedelmeskedik az "urának".

Attól, hogy van párom akit szeretek és tisztelek, még felnőtt, önálló, szabad akarattal rendelkező emberi lény vagyok, oda megyek ahová kedvem van. Vagy vele, vagy egyedül, vagy barátokkal, vagy családdal. Normális férfi ebből nem csinál problémát. Ez ennyi:)

2023. febr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!