Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért akarják a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a férfiak lekorlátozni a nőket,hogy ha valaki egyedül elmegy valahova akkor már mindjárt meg akarja csalni a másikat?

Figyelt kérdés

Rengeteg barátnőmtől hallom,hogy nem mehet el egyedül koncertre, vagy bármilyen más rendezvényre ha párkapcsolatban van,mert a pasija egyből hiszti rohamot kap,és féltékenykedni kezd.

A párom és én,nem szeretjük ugyan azokat a dolgokat, ő szeret koncertre járni,én szeretek múzeumokba menni, még sincs olyan soha,hogy veszekednénk,vagy durcáznánk mert a másik esetleg egyedül szeretne bárhova is elmenni. Feltétel nélkül megbízunk egymásban, soha nem kérdőjeleztük meg a másik hűségét. Olyan furcsa nekem,amikor beszélgetek valakivel,és nagy szemekkel rám néz,hogy a pasim hogy engedheti meg,hogy egyedül menjek bárhova is nélküle. Nem is értem,hogy lehet olyan kapcsolatban élni,ahol bármelyik fél szabályozni akarja a másik mozgásterét.Ennyire átálltak az emberek arra,hogy "jajj nélkülem megy,és biztos megcsal?"


2023. febr. 13. 12:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
8%
"Nem engedni" értelmetlen. Aki szigorúan a párja nélkül akar bulikázni, az alkalmatlan kapcsolatra. Ezen nem változtat, hogy néhány hétig, vagy hónapig viszkető f*sszal/p*ncival valahogy képes magát türtőztetni.
2023. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
82%
Aki annyira betegesen féltékeny, hogy meg akarja tiltani a párjának (mintha csak az apja lenne), hogy nélküle menjen bulizni/koncertezni vagy bármi más programot csinálni, na az az igazán alkalmatlan kapcsolatra. Csak azért mert kapcsolatban él az ember még igen is lehet igénye “énidőre”, amikor barátokkal/barátnőkkel megy el programozni, legyen az egy koncert, buli, mozi bármi. Normális kapcsolatban nincs olyan, hogy “engedélyt kérni” meg “elengedni”.
2023. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
76%

A 19-es vagyok, és én nem vagyok alkalmatlan kapcsolatra, mivel 10 éve jól működő kapcsolatban élek, és soha nem léptem félre. Itt most ti vagytok az elmebetegek.

Ki beszélt arról, hogy SZIGORÚAN állandóan a párja nélkül megy valaki "bulikázni"? :D Arról van szó, hogy nem tiltja meg, hogy nélküle menjen.

Ez nem jelenti azt, hogy állandóan. De aki EGYÁLTALÁN nem "engedi el", és rögtön a megcsalással jön, az az, aki alkalmatlan kapcsolatra. Nekem még haverkodni sem kellene egy ilyen ember.

2023. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
91%

#24 Lassan 8 éve vagyok boldog kapcsolatban/házasságban, szóval nyugodtan hidd csak el, hogy tökéletesen alkalmas vagyok egy kapcsolatra. 😊 Persze azért egy próbát megért teljesen ismeretlenül, nulla információval személyeskedni, de semmi baj, ez úgy sem engem minősít.


Tudod mit jelent az énidő? Hogy azt az időt MAGAMRA és arra fordítom, amihez éppen kedvem van. Együtt élünk a férjemmel, épp elég időt vagyunk együtt, urambocsá’, hogy néha-néha igényem van rajta kívül más emberekkel, történetesen pl a barátnőimmel vagy épp kollégáimmal is kikapcsolódni. Ahogy neki is. Micsoda bűn, de tényleg, ki látott még ilyet.


Többek között éppen azért a férjem és vagyunk együtt immáron 8 éve, mert nem egy korlátozó, féltékeny barom (ahogy én sem), aki azt hiszi rajta kívül nem lehet más társaságára igényem és aki azt várja el, hogy “engedélyt” kérjek tőle ahhoz, hogy nélküle bulizhassak. Az az alkalmatlan, aki a saját bizalmatlanságát és féltékenységet a párjára vetíti ki és azt hiszi alá-fölérendeltségi viszony van közöttük, aminek okán tőle engedélyt kell kérni. Nem kis kamasz vagyok már, hanem felnőtt, önálló nő, nincs szükségem senki engedélyére ahhoz, hogy elmenjek a barátaimmal egy koncertre.

A megcsalás meg véletlenül sem ennek a függvénye. Aki akar megcsal bármikor, munkában, ebédszünet alatt, nem kell ehhez buli sem más. Aki meg hűséges az nem fog akkor sem megcsalni, ha előtte meztelenül illegeti magát a másik, ilyen egyszerű.

2023. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
86%
Én a témáról beszélek “bogyesz”, hogy te miről azt nem tudom, de nem is érdekel. Te neveztél szigorúan ismeretlenül kapcsolatra alkalmatlannak, nem tudom miért meglepő, ha reagálok rá.
2023. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
8%
Gyerekek itt mindenki boldog párkapcsolatban él 5-8-10-15 éve, mégis a gyakoris felnőtt kapcsolatok rovatjait olvassátok és bizonygatjátok magatokat, menjetek már :DDDDDD
2023. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
91%

Elnézést, nem tudtam, hogy heti 2x 1-2 órára felnézni a gyakorira kizárja a boldog párkapcsolat lehetőséget. :) Legalább ma is tanultam valami újat. Vannak normális kérdések és emberek, akiknek szívesen válaszolok és próbálok segíteni, pont azért, mert van már tapasztalatom kapcsolatokban.

Azt viszont soha nem fogom megérteni minek kell ok nélkül kötözködni. Válaszoltam a feltett kérdésre és a témával kapcsolatban leírtam a véleményem, miszerint szerintem az az alkalmatlan egy kapcsolatra, aki ilyen szinten korlátozni akarja a másikat. Erre neked ez valamiért annyira csípte a szemed, hogy ismeretlenül is meg kellett állapítanod, hogy én biztos nem vagyok alkalmas kapcsolatra. Aztán te kéred ki magadnak. Hogy mi van…? :D

2023. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
88%

Ha akarod, bejelölhetsz fb-on (ha te is mered vállalni a pofád), ott van kitéve a párom (jegyesemként), ott van millió nyaralós, kirándulós fotó, és ott vannak a 2013-as közös képeink, amelyek bizonyítják, hogy 10 éve vagyunk együtt.

Én tini korom óta olvasom ezt az oldalt. És? Amúgy ha nagy ritkán kiír valaki normális kérdést, akkor ki tud jobb válaszokat adni? Olyanok, akik 8-10+ éve van működő kapcsolatban, vagy egy frusztrált, rosszindulatú "ember", aki olyanokat hisz, hogy egyből pattan a nő más kukira, ha ELENGEDI szórakozni? :)

2023. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Én a 29-es vagyok, és te valaki mással beszéltél nem velem, nem tűnt fel hogy nem ketten vagyunk itt?
2023. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
86%
Oké, akkor ne próbálj okoskodni, ha azzal nem tudsz mit kezdeni, ha nincs igazad. :)
2023. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!