Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért akarják a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a férfiak lekorlátozni a nőket,hogy ha valaki egyedül elmegy valahova akkor már mindjárt meg akarja csalni a másikat?

Figyelt kérdés

Rengeteg barátnőmtől hallom,hogy nem mehet el egyedül koncertre, vagy bármilyen más rendezvényre ha párkapcsolatban van,mert a pasija egyből hiszti rohamot kap,és féltékenykedni kezd.

A párom és én,nem szeretjük ugyan azokat a dolgokat, ő szeret koncertre járni,én szeretek múzeumokba menni, még sincs olyan soha,hogy veszekednénk,vagy durcáznánk mert a másik esetleg egyedül szeretne bárhova is elmenni. Feltétel nélkül megbízunk egymásban, soha nem kérdőjeleztük meg a másik hűségét. Olyan furcsa nekem,amikor beszélgetek valakivel,és nagy szemekkel rám néz,hogy a pasim hogy engedheti meg,hogy egyedül menjek bárhova is nélküle. Nem is értem,hogy lehet olyan kapcsolatban élni,ahol bármelyik fél szabályozni akarja a másik mozgásterét.Ennyire átálltak az emberek arra,hogy "jajj nélkülem megy,és biztos megcsal?"


2023. febr. 13. 12:41
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Ráadásul én úgy gondolom,bár lehet,hogy naiv vagyok..ha két ember szereti egymást,és ki tudják elégíteni a másik igényeit,vagy ha valami nem jó,és meg tudják beszélni egymás között, akkor egyik sem vágyakozik másik idegen fél után.Olyan előfordulhat,ha szembe jön egy csinos nő,vagy egy jóképű férfi,hogy az ember megnézi,de csak ennyit. Nyugtázza,hogy szép vagy jóképű és ennyi. Legalább is, nálunk így működik.
2023. febr. 13. 13:08
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki meg akar csalni, akkor is megfog, ha én nem engedem el bulizni. Mert akkor mondjuk Tinderezik vagy a munkahelyén keresgél. Ha meg elmegy bulizni és odamegy egy csaj, nem kötelező lefeküdnie vele, mondhatja nyugodtan, hogy bocsi de barátnőm van. Ha meg nekem ilyen barátaim lennének, akik biztatnak, hogy csaljam meg a párom... Egyből megszakítanám velük a kapcsolatot.
2023. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
87%
Itteni kérdésekből, válaszokból láttam, hogy mennyi ilyen ember van, nő is, férfi is, aki mindjárt féltékenykedik. Én férfi vagyok, szoktam sporteseményekre utazni résztvevőként és valamikor lányokkal megyek, ott is alszunk ha messze van. Vagy elmegyek szaunázni, túrázni, enni egy hamburgert, stb. és volt, hogy a tervezett társaságból ketten maradtunk egy lánnyal egy-egy ilyen programra. Szerintem semmi furcsa nincs ebben.
2023. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
17%
#5 Az én exem is érzelmi zsarolt, hogy ne menjek bulizni. Velem jönni nem akart, mert nem szerette a bulikat, de ha én mentem akár csak egy olyan összejövetelre, ahol nem voltak ismeretlenek srácok, akkor is jött a szöveg, hogy inkább vele kéne lennem, ő biztos nem hagyna egyedül, mekkora szemét vagyok, hogy bulizni járok... És én nem is mentem bulizni de mégis megcsaltam egy osztálytársammal :) Nem azért, mert részeg voltam és a barátnőim vettek rá meg mert elkezdett fogdosni, hanem szín józanul, totál titokban. Úgyhogy ennyit erről :)
2023. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
88%
Ne általánosíts! Igen, vannak féltékeny, sokszor egyébként hűtlen, birtoklásmániás, alacsony párkapcsolati intelligenciájú egyének. De én például nem is tudnék így hozzáállni a szerlmemhez.
2023. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy egyesek milyen barátokközt életet élnek, de néha engem is idegesítenek, akik leragadtak általánosban. Mert ott volt utoljára "húúúh", ha egy fiút meg egy lányt Marika néni egymás mellé ültetett. Középiskolára már tudtak egymással kommunikálni a lányok-fiúk.
2023. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
15%
Mert van tapasztalatuk.
2023. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen múlik a megcsalás, akkor az elég szomorú. Ne kelljen már bezárva tartani valakit azért, hogy nehogy megcsaljon. Ha meg akarja tenni, talál rá módot. Egyébként meg az ő dolga, az ő felelőssége, nem nekem tartozik a hűségével. Ha csak azért nem csal meg, mert állandó kontroll alatt tartom, akkor az nem hűség, olyan kapcsolatnak semmi értelme.
2023. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
82%

Undorodom ettől a sok rosszindulatú embertől. Egyszerűen mérgezőek és buták vagytok.

Érdekes, én 10 éve vagyok a párommal és SOHA nem csaltam meg. Pedig esze ágában nem lenne lekorlátozni, abban a pillanatban penderíteném ki kérdezés nélkül.

A másik oldal viszont tevékenykedett: Ha a párom nélkül voltam, akkor nyomultak más pasik, és volt, amelyik nem akart érteni az elutasításból, azt mondta, ne játsszam magam, ha nincs itt a "kanom", akkor egy ribizli vagyok csak, és őt a külseje miatt utasítom el, csak nem vagyok őszinte.

Vagy volt pár, akinek szintén mondtam, hogy van párom, és akkoer színpadiasan nézelődtek, hogy "igen, és hol van?"


Amúgy vajon az mennyire értékes, becsben tartandó, hűséges, szerelmes társ, aki azért nem lép félre, mert "nem engedik" el sehová? Aztán ahogy kiszökne, már pattanna is másra. De szerencsére ti határozottan meghúzzátok a vonalat, hősiesen helytálltok, megakadályozzátok, hogy elmenjen bárhová is, ennek köszönhetően csodás hűségben élhettek! :D Igazi álom.


Tapasztalat... Meg a nem létező phaszom. Az.

2023. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
19-es.. vegyél már be egy altatót és húzzál el innen.
2023. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!