Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Könnyen szakítanátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen szakítanátok, ha a párotok nem akarna tervezni veletek?

Figyelt kérdés
4 éve van egy kapcsolatom, amiből úgy érzem nehezen lesz együttélés, és nem érzem magam biztonságba a párom mellett e miatt. Megismerkedtem egy másik férfival, akivel csak beszélgetek még, és több lehetőséget látok, mint akivel kapcsolatban vagyok. Nekem tetszik az a férfi, akit megismertem. Vonzódni is kezdtem hozzá. Randira is hívott(igya, egyek vele), de még nem mentem el vele. Tudom az lenne a becsületes, és racionális ha a meglévőt elengedném, de nehezen megy. Úgy érzem nagyon megbántanám. Mit tanácsoltok? Úgy érzem elkezdtem szenvedni ettől az egész hármastól.

2023. márc. 24. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A döntést magát könnyen meghoznám ilyen esetben, ha azt látom, hogy a másik nem tervez velem, nem vesz komolyan, de lelkileg megviselne akkor is, ha van más választásom / opcióm.
2023. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Attól is függ hány évesek vagytok.

Ha gimiben jöttetek össze akkor mondjuk nem gáz, ha 20 évesen még nem éltek együtt.

De ha már közelítetek a 30 felé és halvány jelét sem mutatja, hogy szeretné a következő szintre emelni a kapcsolatotokat, az nálam hatalmas negatívum lenne. Szerintem beszélj vele erről először, hogy mik a tervei a jövőre, hogy állna egy összeköltözéshez, esetleg eljegyzéshez.

És ha nem egyezik a jövőképetek akkor lépj le, akármennyire megbántanád. Magadat nem bántod azzal, hogy bennemaradsz még 1-2-x évig egy sehova sem vezető kapcsolatban, amiből már most is elvágyódsz?

Van olyan, hogy egészséges önzőség, szakítani például az lenne.

2023. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Crisopher ***** válasza:
100%
Hát egyértelműen vonzódsz az új pasi felé. Te is érzed, hogy nem lenne helyes döntés megcsalni a párod. Így az egyenes út az, ha még randi előtt szakítasz vele
2023. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sokat beszéltem vele az összeköltözésről, de csak idegesítem vele. Nem akar az anyukájától elköltözni, és én sem mehetek oda. Mindig azt mondja, hogy majd lesz valami. A pszihológus szerint a leírtak miatt is kezdtem vonzódni ahhoz a fiúhoz. Valahogy megérezte, hogy beléphet, de ő fel szeretne majd vállalni, és nem akarja titokban. Nem szeretői státuszba akar helyezni. Bipoláris zavar diagnózisom van, és nem tesz jót a sok örlődés.
2023. márc. 24. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy számomra, hogy könnyű-e vagy nehéz-e szakítani. Ha a helyzet indokolja, ha megoldhatatlan problémák vannak, ha teljesen más a jövőképünk akkor nyilván megteszem akkor is ha nehéz. Őrlődni, kattogni, bizonytalanságban lenni sokkal rosszabb.
2023. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

“Sokat beszéltem vele az összeköltözésről, de csak idegesítem vele. Nem akar az anyukájától elköltözni, és én sem mehetek oda“


Szerintem innentől egyértelmű. Ne is akarj amúgy odaköltözni, sose lehetne igazad, mindig az lenne amit anyuka mond. Lennétek hárman abban a kapcsolatban.


A “majd lesz valami” hozzáállás meg kiborító. Lesz napos idő, meg lesz hétvége, meg egyszer meghalunk, ezek a dolgok tényleg csak lesznek, de egy összeköltözést, párkapcsolatot tervezni kell, meg aktívan tenni érte, az nem csak úgy lesz.

2023. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A szüleit is megsérteném úgy érzem, de valahogy túlélném. Nagy a szájuk, és lenne hozzám pár kedves szó tőlük. Bepaliztam a fiacskájukat stb.
2023. márc. 24. 17:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Van két gyerekem, akiknek nem jó, ha őrlődök.
2023. márc. 24. 17:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2023. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaa, nekem így már világos. A csávó nem akar a két gyereknek a pótapja lenni. Mivel nem éltek együtt se, gyanítom, hogy az egyik gyerek sem a jelenlegi párodé. Az egyedülálló anyáktól a férfiak nagy része menekül, szóba se áll velük egyébként. A párodnak megvan mindene - mama főztje, tiszta ruha, tiszta lakás és a pénze is megmarad, arra költi amire csak akarja. Miért adná fel mindezt a kényelmet? Azért, hogy a te két gyerekedet nevelje, pénzelje? Felejtsd el. A csávó csak qrogat téged és hülyít évek óta. Nem hiszem el, hogy egy 2 gyermekes csaladanyának 4 év kellett mire leesik. Én a férjemhez 7 hónap után költöztem be, mivel alapvetően is állandóan nála voltam. Szakíts vele, mindegy, hogy van e valaki vagy sem a háttérben. A szűrődet pedig használd jobban a gyerekeid érdekében!
2023. márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!