Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Élnél együtt egy telken,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnél együtt egy telken, anyóssal, de külön házban?

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok kiváncsi.

2023. máj. 29. 11:21
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező. Régen sok minden más volt. Nem olyan férj jelöltek voltak akik Anyuci pici fia meg folyton a szoknyácskáját fogja anyukának az úrfi! Mostani fiús anyukák anyósok (tisztelet a kivételnek) nagyon rá vannak ragadva a fiúkra! Már az se tetszik nekik a ha a fiúknak párjuk van mert vetely társnak tekintik a fiúk barátnőjét/feleségét meg persze jönnek a szidalmazo ócsárolo szapulós anyósok akik azon vannak hogy a két szerelmest szét válasszák! Mert ők attól boldogok ha örökre a pici fiúkkal lehetnek.
2023. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
70%

En sem laknek a sajat anyammal egy haztombben sem, de a parom szuleivel igen.

Viszont mobilhazban nem laknek. Max par evet. De most rajuk neztem, amelyik nem ilyen amcsi crackhome feeling az 10 misi, ha olyan helyen laktok au orszagban az mar tobb, mint egy geyszobas panel aranak a fele.

2023. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
25%

Igen, változott a világ. Anyóstól minél messzebb, kontakt minimális, a mai nőknek senki se szóljon bele az életébe, mama unokázni néha mehet, de szigorúan 6 hét után láthatja először, de akkor se ossza az észt és minél hamarabb távozzon.


Aztán visszanyal a fagyi, amikor a gyerek ovis lesz, 3 hetente mehet vele anyuka 2 hét táppénzre, aztán jön az iskola ahol egy hét tavaszi szünet, egy hét őszi szünet, két hét téli szünet, 2 és fél hónap nyári szünet, a gyereket még nem vállalja be a mama, és tök jogosan.


Kicsit átestek a nők (tisztelet a kivételnek) a ló másik oldalára, általános anyósgyűlölet van, sokszor indokolatlanul. És ismétlem, én nem a szipirtyókról beszélek, akik valóban megérdemlik ezt a bánásmódot.


A környezetemben is azt látom, hogy puszta dacból vannak rosszban az anyósokkal, de persze csak addig amíg nincs rá szükség. Nekem is világi jófej anyósom van, a másik menye mégis úgy bánik vele, mint egy darab ronggyal, fenyegetőzik hogy eltiltja az unokát, ha nem kapnak X millió forint segítséget.


Szóval van bőven olyan eset ahol igenis a feleség a hárpia.

2023. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
87%
Már vártam, mikor dobod be, hogy derégenműködött. Igen, teljesen más társadalmi berendezkedés, szokások, anyagi lehetőségek, stb mellett. Értelmetlen összevetni. Mellesleg régen sem jókedvében csinálta így az emberek nagyja.
2023. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
87%
De nem ám. És ha a párom ezt próbálná erőltetni, szakítanék.
2023. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
86%
#33: nem kell ahhoz egy telken lakni, hogy a gyerek jó kapcsolatot ápoljon am nagyszülőkkel. Az én anyósom 200 km-re lakott, a gyerekek mégis mentek hozzá (nagyon szívesen) a szünetekben.
2023. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
93%
Senki nem állított ilyet.
2023. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
75%
Nem.Akármennyire is lenne kedves, normális kell a külön élettér.
2023. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
87%
30-as Miért kérdezel minket, ha ezt akarod?
2023. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
84%
Most nem régen van.
2023. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!