Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Élnél együtt egy telken,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnél együtt egy telken, anyóssal, de külön házban?

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok kiváncsi.

2023. máj. 29. 11:21
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
79%

Régen... a szüleim inkább beköltöztek a félkész házba, amin még tető sem volt, csak hogy ne kelljen egy fedél alatt élni a szülőkkel. Anyám testvérééknél is ez az egy telken élés működött évekig, de aztán ők is mentek tovább, amint lehetőségük volt. Tapasztalatból írom, hogy azok a férfiak, akik választják a szülők melletti félmegoldásokat, csak mert kényelmes meg gazdaságos, azokra egyáltalán nem lehet számítani a kapcsolatban.

Szóval nem, nem élnék a párom szüleivel egy telken (a saját szüleimmel sem), szerencsére a párom sem szeretné.

2023. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nem élnék egy telken anyóssal, mert egy házsártos vén alkoholfüggő banya…

De pl feleségem szívesen él egy telken anyukámmal, mert olyan szinten megvan magában anyukám, hogy van, hogy 2-3 héten át nem is látjuk…

2023. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
75%
Semmi pénzért nem! Még egy utcába se!
2023. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 NTBS ***** válasza:
24%

Simán.

Tudok alkalmazkodni.

2023. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
91%
Soha. Akkor inkább elmegyek albérletbe, ha muszáj, egyedül. Nem tudnának ennyit fizetni, hogy anyós udvarába költözzek, még úgy sem, hogy alapból jó a viszonyunk.
2023. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezért költöztünk panelba. Igaz ott hagytuk a kertest de legalább külön vagyunk. Hiába jó fejek, de olyan messze kell költözni, hogy papucsban ne tudjon átjönni. Ez aranyszabály!! ☝️
2023. jún. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
14%
Én igen, de mi jóban vagyunk, nagyon rendes anyósom van.
2023. jún. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
89%
A mobilház is necces.
2023. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
14%
Exem a volt férjével így élt, ő főzött a pasi munka után anyuhoz ment haza ott evett ott...és elfelejtett a feleségéhez hazamenni
2023. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
67%

Nem. De nem azért mert nem kedvelem az anyósom, semmi bajom vele. Egyszerűen azért mert teljesen más szociális igényeim vannak mint neki. Ő szereti ha minden nap vannak körülötte, és ha közel laknánk, folyon átjönne. Nem azért mert rosszat akar, csak ő egyszerűen ilyen. Én meg szeretem ha az otthonom az enyém, és nem átjáróház. olyan vagyok mint anyukám, ő utálta a vendégséget, nem is jöhetett át hozzánk soha senki gyerekkoromban sem. Én is ilyen vagyok, eleve introvertált is, és nem bírom sokáig az embereket magam körül, leszív a nagy társaság, nekem egy családi összejövetel csak stresszbomba, ezért a nagyrészüket kerülöm is. Csak a párommal vagyok szívesen, vagy egyedül.

Anyámmal és a tesómmal egy házban élünk a férjemmel együtt, de belül teljesen lezárt lakrészben!!!, külön bejárattal.

Van hogy hónapokig egyáltalán nem is futunk össze velük. 😂

Na ezt anyóssal nem lehetne, mert ő teljesen más személyiség. Ha itt lenne, nem tudná megállni hogy ne jöjjön folyton a nyakunkra, ezt pedig én nem viselném el, viszont megbántani sem akarnánk.

Szóval anyóssal nem laknék egy telken. De meg közeli szomszédként sem.

2023. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!