Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm hozzám akar költözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilluci27 kérdése:

Barátnőm hozzám akar költözni?

Figyelt kérdés
Barátnőm hozzám akar költözni, a lakás csak az én nevemen van. Milyen szerződéseket írással veleala hogy kiköltözés esetén ne tudjon semmire se hivatkozni, amivel fizettethet velem? Arra gondoltam hogy teljesen külön kasszan leszünk, rezsit nem kell fizetnie, mindenki magára főz, a hűtő külön részein tárolja az ételeit és csak azt eszi ami az övé. Ha a lakásra kell költeni én fizetem egyedül, minden számla csak az én nevemen lesz. Ha ezek így vannak akkor szakítás esetén tud bármire hivatkozva pénzt követelni? Milyen szerződést írjunk ügyvédnél? (Természetesen ezt én egyedül fizetem)
2023. jún. 18. 06:51
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
33%
Követelni bármit lehet...azért tedd fel magadnak a kérdést, hogy jó emberrel akarsz-e összeköltözni, ha ilyen aggályaid vannak. Ő hoz a p.unciján kívül bármit magával, hogy ennyire parázol azon, hogy rajtad akar megtollasodni?
2023. jún. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
71%

Nem elég, hogy borzasztóan buta vagy, de örülj annak hogy találtál egy igénytelen nőt (aki gondolom másnak már nem kell) és egyáltalán lefekszik veled.

Szánalmas vagy, férfiként egy nulla.

Ilyenek a mostani “férfiak”? Erre tanítják az apák a fiu gyereket? Udvarolni sem tudsz gondolom.

Az ilyet leköpni érdemes maximum.

Fillérb*szó.

Az jó a ha a nő főz mos takarít és feladja neked az életét meg kinyalja a seggeteket, ti meg hűtő felezésről beszélgettek??😃😃

Nem akarom elhinni hogy ilyen lúzerek kellenek valakinek, bárkinek.

Ha nem akarod megosztani az életedet valakivel, akkor teljesen felesleges stresszelned magadat ilyenekkel.

Az a legjobb hogy mindig csak azok a férfiak félnek az “aranyásóktól” akiknek nincs is aranyuk amit kilehetne ásni 😉

2023. jún. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Azért vagyok nulla mert zsidó származású vagyok? Névtelenul sértegetni az is elegáns:) gondolom velem szemben még se mernek szólalni;-)
2023. jún. 18. 07:46
 14/41 A kérdező kommentje:
Amúgy pont hogy írtam hogy a nő rám semmilyen házimunkat ne végezzen,ne fozzon ne takarítson,semmit:)
2023. jún. 18. 07:46
 15/41 anonim ***** válasza:
58%
Jajj szóval kamu kérdés értem..
2023. jún. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
53%
12és 15 ugyanaz vagy??? Mindegy is igazad van. Vagy pszichés gondjai vannak a kérdezőnek vagy kamu kérdés.
2023. jún. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Ha szerinted kamu a kérdés akkor nem kell válaszolni:) nem kötelező:)
2023. jún. 18. 07:53
 18/41 anonim ***** válasza:
77%
Neked nem való sema párkapcsolat sem az összeköltözés. Hagyd inkább, hogy keressen egy normális pasit.
2023. jún. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
25%

Ezek alapján a nő egy aranyásó,ugródeszkás p.a,otthonról akar lelépni,más mi célja lenne?

Olyan nincs,hogy "akar" költözni.Ha egy kapcsolat olyan,akkor közösen szeretnék,nem így. Már csak ezért lapátolnám a csajt,de azonnal.

2023. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
A kérdést valakinek sikerül értelmezni?:) Nem azt kérdeztem hogy valo-e nekem a párkapcsolat, hanem azt hogy milyen szerződést érdemes íratni ügyvédnél:) ha erre nem sikerül válaszolni kérlek ne kommentelj:(
2023. jún. 18. 08:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!