Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rossz ember vagyok, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, amiért élvezném, ha a barátnõm háztartásbeli lenne?

Figyelt kérdés

Anyám nem nevelt életképtelennek, és éltem egyedül is.

Nem csak az tetszene, hogy megcsinálja a házimunkát (ez egy kicsi része).


Hanem van abban valami nagyon aranyos, hogy amikor elmegyek, otthon alszik vagy elkísér munkába vagy elköszön az ajtónál. Sorozatot nézne, takarítana, olvasna, játszana, szüleit látogatná.

Ha hazaérek otthon vár, a dolgait napközben tudja intézni, nem kell az ō napirendjéhez alkalmazkodnom. Lehet szxelni, futni, fõzni, sétálni.


jan. 25. 10:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van még ilyen nő. Én nem vagyok húdenagyfeminista, mégis szükségét érzem, hogy legyen saját keresetem, ne függjek senkitől, ne az legyen csak a dolgom, hogy kiszolgáljak valakit, főzzek-mossak-takarítsak, és hűen várjam otthon az uramat. Ez nem én vagyok. Halálra unnám magam.

N

jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ezt nagyon sok férfi élvezné, csak kevesen tudják megteremteni hozzá az anyagi feltételeket.
jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%
Amit leírtál annak alapján neked inkább egy kutyát és egy házvezetőnőt javasolnék. Ami a szexet illeti, ahhoz meg prostit.
jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
28%

Volt egy válaszoló az oldalon, aki élt Japánban, és azt írta, hogy az ottani nők többsége háztartásbeli szerepre készül.

Ha ez igaz, akkor neked is jó lenne Japán.

jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Nem a takarításon van a lényeg. Főzni meg jó párban.
jan. 25. 10:26
 6/41 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez aranyos, ahogy leírtad. És nincs ezzel semmi baj.

Nőként én is szívesen maradnék otthon és várnám a férjemet finom étellel, tiszta lakással és készen állva arra, hogy segítsek neki lazulni egy hosszú nap után.

27N

jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve vagyok itthon a kisebb gyerekkel, nehogy azt hidd, hogy ez olyan jó móka. Nem a házimunka vagy a gyerek miatt, hanem mert lassan megzavarodok. Egész nap nincs kivel beszélgetni, nincs hajtóerő a napban, egyedül maradsz a szorongással, a haszontalanság érzésével. Minden nap ugyanúgy kezdődik, ugyanúgy végződik. Nincs sikerélmény, nincs konfliktus a munkatársakkal. Az első gyereknél két évig bírtam, sokkal jobb dolgozni. Most sem leszek jobb anya, úgy érzem.
jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a takaritas miatt nem mennek bele, hanem ez az "otthon var", "nem kell hozza alkalmazkodnom" is kicsapta nalam a biztositekot. Ha esetleg eltartana a pasim es nem kene dolgozni jarnom, akkor elveznem az eletet napkozben: strand, kirandulas, tancorak, kurzusok, baratokkal idotoltes.

Nem varnek en senkire otthon, de en is a kutyat tudom neked ajanlani:D

jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Miért nem kezdesz bele egy online kurzusba? Nyelvet tanulni, vagy levelezőn mesterképzést csinálni, ha van elég féléved?


Mondjuk sok nő ismerek, aki élvezi, hogy nem kell dolgozni járni és egész nap a gyerekkel lehet és otthon lehet egész nap.

jan. 25. 10:58
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég egoista dolog, bár szépnek tünteted fel ügyesen, de egy álomvilág.


A nő totál ki van szolgáltatva anyagilag (egyes "férfiaknak" bizonyára pont erre van szükségük), de elég veszélyes a dolog: mi van, ha a férfi lerobban, ha nem tud dolgozni, vagy csak megszűnik a munkája... akkor oda mindkettőjük keresete. Na is milyen nyugdíja lesz a nőnek? Mi lesz ha ne adj Isten, elválnak? Ha a férfi a 40-60 éves nőt lecseréli egy 20-asra, mihez kezd a nő? Ki veszi fel dolgozni 30 év semmittevéssel az önéletrajzában?


Azért ezer évvel ezelőtt a háztartásbeli egy kicsit másról szólt, ott a nőnek bizony keményen kellett dolgoznia még háztartásbeliként is: megetetni a disznót, a nyolc gyereket ellátni, tésztát gyúrni stb. mert ugye nem volt a közértben, de persze a csirkét se a mélyhűtőből vette ki, hanem fogta a kertben, és megkopasztotta, levágta, elkészítette. De ha csak egy kis vizet forralt akár csak egy teának (haha, luxuscikk, ami nem jellemző) akkor is jó sokáig eljátszhatott azzal, hogy a sparheltet begyújtsa, fát pakoljon. A kertet is rendbe kellett tenni, különben a szomszédok beszóltak...


Szóval egy kicsit más világ volt, ők nem unatkoztak. Ezzel szemben manapság minden készen van, nincs annyi meló, és tényleg totál értelmetlen. A nagy semmittevésben meg tényleg elpunnyad az agy, és a korai demencia, de a depresszió kb. garantált. Na arra is vágysz, ugye?

jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!