Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rossz ember vagyok, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, amiért élvezném, ha a barátnõm háztartásbeli lenne?

Figyelt kérdés

Anyám nem nevelt életképtelennek, és éltem egyedül is.

Nem csak az tetszene, hogy megcsinálja a házimunkát (ez egy kicsi része).


Hanem van abban valami nagyon aranyos, hogy amikor elmegyek, otthon alszik vagy elkísér munkába vagy elköszön az ajtónál. Sorozatot nézne, takarítana, olvasna, játszana, szüleit látogatná.

Ha hazaérek otthon vár, a dolgait napközben tudja intézni, nem kell az ō napirendjéhez alkalmazkodnom. Lehet szxelni, futni, fõzni, sétálni.


jan. 25. 10:15
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs baj ha tudod a csajt finanszírozni. El kell fogadnod hogy nem minden nőt érdekel egy ilyen kapcsolat.
jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
38%
Én 50-es nő vagyok. Hát én nagyon-nagyon élveztem volna. Életem legszebb időszaka a gyerekeimmel otthon töltött időszak volt. Pedig férjem nem könnyítette meg az életem. Az én gyedem ment lakásfelújítas törlesztésre. Ő meg nemigen hagyott otthon nekem pénzt. Mondván ő megveszi ami kell a főzéshez. Rokonoktól, barátnőtől sok kisruhát kaptam. Tehát nem kellett erre költeni. Meg ünnepekkor anyáméktól kaptam. Ha játszira mentem velük a fagyizót messziről kerültem.... Azóta sok év eltelt. Dolgozok, pénzt keresek.Minden hónapban tudok félretenni. Ez az elvárás! Így kell élni! Nekem az áloméletem az lett volna amit a kérdező ír.
jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ő meg nemigen hagyott otthon nekem pénzt."


Igazi álomélet lehet a teljes kiszolgáltatottság.

jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyjából így élünk a férjemmel. Ő talicskázza haza a pénzt, én rendezem a háztartást, gyerekeket, ügyes-bajos dolgainkat. Igyekszem maximálisan támogatni a férjem karrierjét. Ami sikerül is, most ott tartunk, hogy válogathat az iránta érdeklődő cégek közül. Soha, de soha nem hányta a szememre, hogy ő tart el engem, teljes értékű munkának ismeri el, amit itthon csinálok, egyenrangú partnerként tekint rám. Ez nagyon ritka, ha ez sikerül.

Ezzel együtt mostmár én is kezdem bontogatni a szárnyaimat. Nagyon megkönnyíti a családi logisztikát, hogy nem kell az én beosztásomhoz is alkalmazkodni, nem kell összehangolni a szabadságainkat, ha el akarunk utazni. Viszont nekem is lett ötletem, amit meg szeretnék valósítani. Gyerekek sínen vannak, már iskolások, lassan leválnak rólam. Mostmár itt az ideje, hogy én következzek.

Tudod az van, hogy az állandó otthonlétben le lehet épülni mentálisan. Beszűkül a tudat. Nagyon hasznos, fontos és sikeres volt az itthon töltött időszak, hálás vagyok, hogy ezt megtehettem, de mostmár valami másra van szükségem.

Olyat szerintem ne várj el, hogy egy nő örök életére otthon maradjon. Lehetnek olyan időszakok, amikor praktikusabb, ha háztartásbeli, de évtizedekre otthon ragadni nem jó.

jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
80%
"Sorozatot nézne, takarítana, olvasna, játszana, szüleit látogatná." - a második napon lőném főbe magam egy kötéllel. Tehát legyen a nő egy kvázi értelmi fogyatékos, önálló élet, igények és gondolatok nélküli másodrendű báb, akihez nem kell alkalmazkodni. Erre találták ki a real dollokat, tök élethű modelleket gyártanak. Miért nem veszel egyet, pont ezt keresed. Nem kell alkalmazkodnod, egész nap rád fog várni bárgyú vigyorral úgy, ahogy leraktad.
jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

25

Nem egészen. Egy baba nem fogja kiszolgálni. Még egy házvezetőnővel ki kell egészíteni, és akkor oké.

jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
56%

Nő vagyok és nekem ez tetszene :D Persze csak akkor, ha kapok normális zsebpénzt is, tehát ha el akarok menni barátnőkkel valahova, akkor azt megtehessem. A legjobb lenne egy társkártya és akkor költhetem a pénzét amire akarom, persze ésszerű keretek között.


Aludnék amíg akarok, utána házimunka, délre végzek is, pihi, főzés mielőtt hazaér a férjem, utána már együtt lehetünk végre. Szerintem azok a nők örülnének ennek, akik nem találták meg az álommunkájukat. Én pl nagyon nem szeretek reggelente felkelni és bemenni dolgozni, aztán hazaesni kora este és még ott van a házimunka, és csak a hétvégét várom, amikor végre nem kell ébresztőre kelnem és egyáltalán kimennem a lakásból, max ha akarok. Nekem kényelmesebb lenne. Ehhez persze olyan férj kell, akivel bízunk egymásban és jó a kapcsolat. Na meg keres annyit, hogy el tudjon tartani.

jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
27, és nem hagy el, ha lát egy szebb puncit.
jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
22%

Kíváncsi lennék, hogy vajon miért pontozták le a #4-es válaszomat. Talán nem igaz az, ami a japánokra vonatkozik benne, vagy csak simán zavarja egyeseket, hogy van egy társadalmi réteg, ami a konzervatív hagyományokat gyakorolja?

Esetleg az a baj, hogy a Kérdező ott biztos találna magának olyan nőt, amilyet szeretne?

jan. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
29# nem talán nem igaz, hanem biztosan nem igaz. 5 évet éltem Japánban, egyáltalán nincs ilyen hagyomány, nem tudom, hogy honnan szedted ezt a hülyeséget. Max azért maradnak otthon a nők, ha nem oldható meg az óvodai férőhely. Ez az egyik. A másik meg az, hogy egy japán nő az életben nem állna le egy magyar pasival, más külföldivel is nehezen, de egy magyarral kizárt, ebből a szempontból nagyon zártak, és rasszisták.
jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!