Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rossz ember vagyok, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, amiért élvezném, ha a barátnõm háztartásbeli lenne?

Figyelt kérdés

Anyám nem nevelt életképtelennek, és éltem egyedül is.

Nem csak az tetszene, hogy megcsinálja a házimunkát (ez egy kicsi része).


Hanem van abban valami nagyon aranyos, hogy amikor elmegyek, otthon alszik vagy elkísér munkába vagy elköszön az ajtónál. Sorozatot nézne, takarítana, olvasna, játszana, szüleit látogatná.

Ha hazaérek otthon vár, a dolgait napközben tudja intézni, nem kell az ō napirendjéhez alkalmazkodnom. Lehet szxelni, futni, fõzni, sétálni.


jan. 25. 10:15
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
10%

Az emberek nem tudnak magukkal mit kezdeni, ha nem jarnak be 8-tol 4-ig dolgozni?

Annyi mindent lehet csinalni az ellustulason es semmittevesen kivul...

jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
#11 pont ez az, hogy tudna bárki. De a kérdező egy őt aranyosan otthon váró kiskutyát vizionál akinek nincsenek igényei, akihez nem kell alkalmazkodni. Ez undorító, hiába csomagolta be a kakit aranypapírba.
jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap a gyerekkel... Aham, 3 éves koráig, max 4 ha halasztanak egy évet. Aztán megy az oviba, mert az óvoda 3 éves kortól kötelező. Utána? Marad a háztartás és ennyi. A 10-es válaszoló a többit kb levezette, csak annyit változtatnék a hozzászólásán, hogy nem unatkozásnak nevezném. Nem igazán az szokott a bajuk lenni az évekig otthon lévő embereknek (mert mindig találni valamit), inkább a befásulás, elmagányosodás. Hiába tanul meg új szakmát, ha "minek", ha gyakorlatban nem használja gyorsan kikopik. Hiába van kert, ha baromira semmi öröme benne (én sem szeretek pl kertészkedni 🤷🏼‍♀️ ami van gondozom, mert muszáj, de ennyi, örömöm kb semmi benne). Hiába viszi valaki a háztartás, intézi az ügyeket, elmagányosodik szépen lassan és "elsárkányosodik".
jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát olvastam régi könyvrészleteket arról, hogy a polgári nőnek miként kell viselkednie, hogyan várja haza az urát, hát egyszerre volt nevetséges és undorító. Egy biztos: a férfiak ilyenkor nem tisztelik a feleséget, legalábbis erős társadalmi hajlam van erre, és a nő zokszó nélkül hunyjon szemet, ha a szegény férfi félrelép, mert hát kell a változatosság, egy kis kikapcsolódás, és biztos ideges, szóval értse meg, ha orrba-szájba lesz csalva, és várja mosolyogva, és ha fáradtan jön a férj, akkor ne fecsegjen, mert a férfinek biztos fontosabb a mondanivalója, viszont jólfésülten szépen kiöltözve kitálalt ebéddel várja otthon a ház urát, és szó nélkül mindig álljon készen arra, hogy a férfi gyakorolhassa a jogait rajta.
jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést olvasva engem valami erős kényelmetlenség érzés járt át. Mint amikor egy horror filmben idilli hangulat előzi meg a történetet.
jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
7: nem kötelező otthon ülni. Lehet az embernek hobbija, végezhet önkéntes munkát heti pár órában, lehet tagja más közösségnek is, mint a munkahely.
jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Az önkéntes munkából lesz nyugdíja? Lesz tapasztalata, ha bármi miatt elkell mennie dolgozni, mert az egyetlen kereső kiesik? (Önéletrajzában elég rosszul mutat, hogy munkahelye nem volt). Hameg elmegy valaki önkéntesnek (már ahol van erre lehetőség) akkor ennyi erővel lehet 4-6 órás munkahelye is 🤷🏼‍♀️. Mégsincs kiszolgáltatva, hogyha bármi baj beüt ottmarad tapasztalat nélkül, munkahely nélkül, biztosítás nélkül stb. és mehet ahova akar. Teljesen patt helyzet kiszolgáltatottnak lenni.
jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
88%
#7 vagyok, szerintem félreértettétek, nem az a bajom, hogy unatkozok vagy nincs mit csinálni. Van nagy kertesház, nagy udvar, két gyerek, hobbi üvegház, kutya, még néhány tyúkot beújítottunk. Az a bajom, hogy egyszerűen nem érzem, hogy vér folyik az ereimben. Nincs új inger, nincs nehezen vagy azonnal megoldandó feladat, nincs pörgés. Nem hiszem el, hogy mentálisan egészséges tud valaki maradni úgy, hogy azt az életet éli évekig, amit a kérdező szeretne. A munkát nem pótolja a hobbi, az önkéntes munka, sem a gyereknevelés. Szükség van rá, nem azért lett ekkora az ember agya, hogy takarítson.
jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a baj, hogy én semminek érezném magam. Mintha a párom teljes értékű ember lenne, én meg egy szolgáltatás, valami, amitől neki jobb a kedve és intézgeti a nemszeretem dolgait.


Szerintem nagyon lenéző ilyet elvárni mástól.

jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem álmodozol, naiv vagy.
jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!