Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rossz ember vagyok, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, amiért élvezném, ha a barátnõm háztartásbeli lenne?

Figyelt kérdés

Anyám nem nevelt életképtelennek, és éltem egyedül is.

Nem csak az tetszene, hogy megcsinálja a házimunkát (ez egy kicsi része).


Hanem van abban valami nagyon aranyos, hogy amikor elmegyek, otthon alszik vagy elkísér munkába vagy elköszön az ajtónál. Sorozatot nézne, takarítana, olvasna, játszana, szüleit látogatná.

Ha hazaérek otthon vár, a dolgait napközben tudja intézni, nem kell az ō napirendjéhez alkalmazkodnom. Lehet szxelni, futni, fõzni, sétálni.


jan. 25. 10:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hamar ráunnál, és félrelépnél, az biztos. Szerintem a háztartásbelik 90%-ának a megcsalás a sorsa. Egyrészt mert a pasi ráun, hiszen a csaj agyilag is leamortizálódik, másrészt, mert elkényelmesedik, és/vagy mert kiszolgáltatottá válik, és ezért tűri, kénytelen megengedni kompromisszumként.

Tehát gáz.

jan. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez red flag. Barmikor kiadhatja az utam, se megtakaritott penz, se munkahely, mehetnek pucer seggel a dolgomra. Az aztan remek lenne.

Soha nem szolgaltatnam ki magam senkinek.

jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
88%
Még inkább red flag, méghozzá elég brutális, hogy az valahogy lemaradt, hogy a csajnak lehetnének barátai, értelmes tevékenységei, esti önálló programjai, az élete max idióta tevékenységekre (az olvasást leszámítva) és a szüleivel való beszélgetésre korlátozódna. Amúgy nem tudom, milyen korosztály lenne megcélozva erre a korlátozott házirabszolga szerepre, mert a legtöbbünknek azért dolgoznak a szülei, nem otthon fetrengenek napközben. Tényleg nagyon aranyos egy a másik jogait, szabad mozgását, igényeit, kapcsolattartását semmibe vevő elnyomó, bántalmazó, anyagi függőségben tartó kapcsolat, tipik egy pszicho, akinek ez egyáltalán eszébe jut. 🤢
jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:16

Szerintem hatalmas greenflag. nyilván úgy gondolta, hogy a csajszi szüleinek se kell dolgozni, mert a csajnak és a szüleinek is életjáradékot fizet a semmire, így még akkor se lesz kiszolgáltatva a csaj, ha elválnak.


A csaj meg azt csinál, amit akar, akár dolgozhat is, csak x időre legyen megrendelve a kaja, és érjen haza.

(szarkazmus)

jan. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Értem a szarkazmust, és talán lehet, hogy nem volt teljesen érthető a 33-as hozzászólásom, de nem vagyok magyar anyanyelvi. Mindenesetre bízom abban, hogy a lényeg átment. A felvázolt helyzet egy borzalmas, a női partnert egy a barátaitól, az élettől elvágó agresszív, gonosz, nárcisztikus elmebeteg uralása és birtoklási vágya, ami nem párkapcsolat, cukormázban tálalva ráadásul meg még inkább horror. 🤢
jan. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértettem veled, és számomra érthető a fogalmazásod. A szarkazmust a gyengébbek kedvéért írtam le, hogy ne legyen félreértés.
jan. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Röviden? - Igen.

Hosszan? - Leírták sok válaszban miért és mennyire.

jan. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem értem miért gondolják sokan, hogy a kisgyerekes nő teljes anyagi kiszolgáltatottságban van. Miért? Előtte nem volt munkahelye? Én tudok olyat, hogy a nő GYED-e több mint a párja fizetése. Meg olyat is, hogy a hölgynek egy egy éjszakás kalandból lett gyereke. Tehát nem kapott gyerektartást. Lévén az apa ismeretlen. És lám-lám csodálatosan nevelte, szépen öltöztette a most 7 év körüli gyereket. Kb másfél éve van partnere a hölgynek. És mégcsak nem is a szülei nyakán élt. Maradt az albérletbe ahol addig is élt. Szóval én nem értem erről a nagy anyagi kiszolgáltatottságról szóló véleményeket.
jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, azért nem érted, mert nem megy a szövegértés.

Segítek. Feltételezem, az a nő, akire te utalsz, korábban dolgozott, és később is fog dolgozni, ill. már dolgozik.

A kérdés arról szólt, aki azt akarja, hogy a nője ne dolgozzon. Ergo nincs a nőnek saját pénze, ha ráun a pasi, akkor nem talál munkát, vagyis akkor se lesz.

jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

38

ANnak a nőnek volt előtte munkája, pénze, tartaléka, lakhatása. A kérdező nője viszont csupasszal sggel fogja otthagyni a kapcsolatot. Munka nélkül.

És teljesen más helyzetben van az álláskeresésnél az, aki azt írja, hogy gyesen volt, előtte dolgozott, mint az, akinek teljesen üres 10-15 vagy még több év a cv-jében.

jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!