Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan legyek igazi magabiztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek igazi magabiztos nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

a kérdésem főleg a fiukhoz szol, de lanyok/nok nyugodtan valaszoljatok, minden jotanacsot elfogadok. Roviden annyi, hogy a parommal tobb mint egy eve vagyunk egyutt, az utobbi idoben sokat veszekszunk es mar tobbszor mondta, hogy egy nore vagyik nem pedig egy kislanyra- ez alatt azt érti, hogy sokszor sirok ha bant valami, ha kiabál rám, ha veszekszunk stb. , nem vagyok az a kifejezetten házias típus (tanulom még), sokszor mondja hogy buta vagyok. Az is zavarja, hogy más nokhoz hasonlitom magam es feltekeny vagyok- tudom ezek mind zavaro dolgok, de ha nalam 10x jobb es szebb noket nez es lajkol hogy erezzem magam? Mit tegyek hogy más legyen a kisugarzasom, hogyan noveljem az onbizalmam? Sajnos ez az elet minden teruleten kihat ram, kerlek adjatok valami tanacsot :(

25/L



febr. 6. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Első körben hajítsd ki a párodat, mert ő az, aki lehúz téged
febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kitana. ***** válasza:
100%
Elsősorban nem kellene sírásig bántania téged, nem gondolod? Minek van veled, ha buta vagy meg másokra vágyik? Te minek vagy vele?
febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, hogy szabadulj meg ettől az idiótától. Mellette csak egyre nyomibb leszel.
febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Crisopher ***** válasza:
93%
Itt nem veled van a baj, hanem a pároddal, mert egy nárcisztikus idióta. Első körben vágd ki őt
febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem szoktam mindig szakítást tanácsolni, de most igen. Ő húz le téged.
febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Itt a párod a legnagyobb probléma, ahogy előttem is mondták.

-sírás. Gyakori levezetése a feszültségnek, a nők sokszor így reagálnak, a férfiak kevésbé. Ez miért zavarja? Ahelyett, hogy megnyugtatna téged.

-Buta. Na és ha valamit még nem tudsz?! Egész életünkben tanulunk. A párod fogja fel sz@rul, ahelyett hogy segítene, vagy ,hogy tanítana téged. Lehet egymástól tanulni. Mivel vagytok előrébb ha lehord téged? Ennyi idő alatt segíthetett is volna.

-féltékenység. Gondolom okot ad rá, hogy féltékenykedj, illetve kritizál gondolom a külsődet illetően. Kinek kell egy ilyen ember??!

Dobd ki!

febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6os: Igen, azért ad okot, pl. ha látom hogy más lányok/nok kepeit lajkolja es megkerdezem miert, azt mondja ez termeszetes, ahogy az is hogy megfordul egy no utan az utcan mert ez egy automatikus dolog a férfiaknal. Tovabba elottem is, pl ha tevezunk mondja hogy fu de jo no, mellette fekszem es elottem nezi, ranagyit mas lanyok kepeire stb. En annyira probalok eros es magabiztos lenni de hogyan? egyszeruen nem megy. Tudom hogy a nyafogas meg a siras idegesito, de nem lennek ilyen ha nagyobb biztonsagban es szeretetben ereznem magam. Olyan sokat kerek?
febr. 6. 17:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokat Mert egy alkalmatlan phasztolkered

Tényleg nel veszed észre hogy direkt bánt?

Hol van az onbecsulesed?

febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg direkt bánt, úgyhogy ha azt szeretnéd ne bántson, akkor tegyél úgy mintha nem azzal bántana amivel bánt, akkor azt csinálja ami neked jó. De ez meg rohadt fárasztó, csak mondjuk családban jól jön ahol nem tudsz mit tenni. Viszont itt tudsz mit tenni, őt hagyd ott, és inkább legyél olyannak aki nem bánt direkt másokat, hanem jót akar nekik.
febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyen erőd kilépni ebből a kapcsolatból, hidd el, jobban leszel, ez a tag teljesen lesorvaszt és megbetegít lelkileg.
febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!