Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan legyek igazi magabiztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek igazi magabiztos nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

a kérdésem főleg a fiukhoz szol, de lanyok/nok nyugodtan valaszoljatok, minden jotanacsot elfogadok. Roviden annyi, hogy a parommal tobb mint egy eve vagyunk egyutt, az utobbi idoben sokat veszekszunk es mar tobbszor mondta, hogy egy nore vagyik nem pedig egy kislanyra- ez alatt azt érti, hogy sokszor sirok ha bant valami, ha kiabál rám, ha veszekszunk stb. , nem vagyok az a kifejezetten házias típus (tanulom még), sokszor mondja hogy buta vagyok. Az is zavarja, hogy más nokhoz hasonlitom magam es feltekeny vagyok- tudom ezek mind zavaro dolgok, de ha nalam 10x jobb es szebb noket nez es lajkol hogy erezzem magam? Mit tegyek hogy más legyen a kisugarzasom, hogyan noveljem az onbizalmam? Sajnos ez az elet minden teruleten kihat ram, kerlek adjatok valami tanacsot :(

25/L



febr. 6. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
O csak kihasznal teged
febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%

Elmondom mi van. Egy rettenet alacsony önértékelésű, önbizalomhiányos fiatal nő vagy, aki összejöttél egy narcisztikus bántalmazóval. Ez nem a te hibád, ezek a férgek az ilyen áldozatokra vadásznak, akiket befolyásolhatnak, lehúzhatnak, rombolhatnak és kiszolgáltatottá tehetnek. Ha magabiztos nő lennél, messzire kerülnének.

Mit tehetsz? Elkezdesz pszichoterápiát keresni, ahol az önismeret által felépül sosemvolt önbizalmad és ki tudsz lépni ebből a mérgező kapcsolatból és többé nem leszel ezek céltáblája.

febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem lennek ilyen ha nagyobb biztonsagban es szeretetben ereznem magam. Olyan sokat kerek?"

Ő nem szeret, nem tisztel, és nem tudja megadni neked ezeket.

Egyszerűen nem ő a te embered.

Kiabál rád, veszekedtek és másokat néz?

Miért vagytok együtt, ha egyikőtöknek sem jó?

febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!