Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meddig tartott az az időszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott az az időszak a kapcsolatotok első szakaszában, amíg napjában akár többször is szexeltetek a pároddal?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Ne agyaljatok ezen annyit, a legtöbb embernél sosem, vagy fiatalon röviden volt ilyen kapcsolata , időszaka. Különbözőek vagyunk nők, férfiak is, ritka, hogy mindkettő ilyen aktív, általában elllentétek vonzzák egymást, és egy nagyon aktív passzívabbat választ. Nekem max pár hét , vagy pár ilyen nap volt, és a legtöbb férfi nem is képes erre, max tizenévesen, vagy akkor se. Különben akik így élnek, ki is égnek legtöbbször hamar.
ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem dolgozunk, azaz hétvégéken, vagy szabadság alatt, még mindig tart. 14 éve vagyunk együtt. Hétköznap munka van mindkettőnknek, így logikus hogy akkor erre sajnos nincs lehetősègünk.
ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
Nalunk több mint fél éve ugyanaz az állapott. Minden nap van 1x, és kb 2 hetente van 1-2nap hogy napi többször is. Viszont mi nem élünk együtt, neki is és nekem is gyerekeim vannak. Így ennyit tudunk kihozni belőle, kb 8 hónapja.
ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk máig is tart, pedig már van 2 gyerekünk is.

Az általános iskola 5. osztálya körül kezdtek érdekelni a lányok. Annyira, hogy nehezen ment miatta a tanulás. Aztán rájöttem, hogy önkielégítéssel fél-egy órára meg tudok szabadulni a „lányok körüli gondolatoktól”. Rendszeres volt az 5-6 önkielégítés naponta, de előfordult 10 felett is. Talán ekkor szoktam hozzá a sok szexhez, és ez akkor sem változott, amikor már nem csak a fantáziámban éltek a lányok. Szerencsére találkoztam egy olyan lánnyal, aki akármikor és akárhányszor kapható a szexre.

Képes egymás után sokszor élvezni, ami nagyon izgalmas számomra, és már a gondolatától is kedvet kapok bármikor „letámadni”. De az is gyakori, hogy ő a kezdeményező. Sok év házasság után is ritkán megyünk el úgy egymás mellett, - naponta akár százszor is - hogy meg ne tapogatnám a melleit, vagy Ő végig ne simítaná a farkamat. Nem is értem azokat, akik szeretik egymást, hogy tudnak meglenni egymás mellett mindennapi testi kapcsolat nélkül. Mi még éjjel is meztelenül, szorosan összebújva alszunk, kis kifli-nagy kifli, melle a tenyeremben.

A gyerekeink megszületéséig napi 3 körül volt az átlag. A gyerekek miatt ez kicsit lecsökkent napi 1-2-re, többnyire akkor, amikor már alszanak, vagy még alszanak. A feleségem igénye valamivel jobban csökkent, mint az enyém, de ez nem okoz problémát. Ha nem hiányzik neki, akkor gyorsan kielégít, vagy ha nagyon fáradt, akkor elfekszik és hagyja, hogy használjam a testét. 54F

ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!