Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélés gyerekkel , új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés gyerekkel , új helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem is tudom honnan kezdjem, 33 éves gyermektelen nő vagyok. Most egy 36 éves férfival fogok együtt èlni aki egyedül neveli a gyerekét. Nem pótanyát keres de így akarva akaratlanul a gyerek az életem része lesz. Szeretem, aranyos de sok mindennel nem vagyok kèpben és tartok dolgoktól.

Nyitott vagyok ötletekre és jószándékú tanácsokra.

Praktikus dolgok is érdekelnének.

Nekem ez teljesen új élethelyzet lenne majd és emiatt félek.



ápr. 10. 09:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek? Nem mindegy, hogy 3, aki még ellátást is igényel, vagy egy kamasz, akinek már saját kis élete van.
ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
7 éves. Igazából nélkülem is megoldott mindent az apja de most ez más lesz….
ápr. 10. 09:22
 3/26 anonim ***** válasza:
48%
Sosem te leszel neki az első, hanem a kölyök..csak hogy tudd.
ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Gyerekkel együtt ismertem meg így fogadtam el. Tisztában vagyok ezzel.
ápr. 10. 09:55
 5/26 anonim ***** válasza:
22%

Hát nem tom. Majd legozhatsz vele meg csinalhatod a házit meg egyutt főzés kirándulás ápolgatni a kislelkét.

Az apák ezeket nem szokták. Kvázi lesz.rják a saját gyereküket is.

ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
3%
*Chips es cola szendvics vacsira, meg este 10 ig is a tv, allandoan kialvatlanul suliban,házi kanyarban, lelk kanyarban, es ez egy apának egy gyerek
ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szeretet, törődés kell a gyerekének. De nem kell, hogy az anyja légy. Az apja végezze a feladatát vele és ne te.
ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne a pároddal beszélni erről, hogy mik a félelmeid, milyen gondolatok járnak a fejedben, tőle megkérdezni, hogy mit várna el tőled, esetleg milyen feladatokban tudnád őt segíteni a gyerek körül, stb. Ez majd alakulni fog, nem lehet előre felkészülni rá teljesen, de ha nyitott vagy rá te is és ők is, akkor hamar összeszoktok és olajozottan fognak működni a mindennapok.
ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne előre tisztáznod a pároddal, hogy például a nevelésbe mennyire szólhatsz bele, rászólhatsz-e a gyerekre, ha szerinted valamit nem úgy csinál, ahogy elvárt lenne. Együtt fogtok élni, akarva akaratlanul lesznek szituációk, amikor a gyerek megpróbál titeket egymás ellen kijátszani, téged kiskapunak használni a gyerek. Jó lenne előre tudnod a napirendjét. Sokat kell majd neked alkalmazkodnom hozzájuk, egy gyerekkel együtt lakni elég fárasztó. Sok sikert.
ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

Előbb leírod, hogy nem pótmamát keres a hapid, aztán tanácsokat kérsz, hogy legyél jó pótmami.


Hát alázatosan, körbenyalva a más nő porontyát, ahogy illik.

ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!