Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélés gyerekkel , új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés gyerekkel , új helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem is tudom honnan kezdjem, 33 éves gyermektelen nő vagyok. Most egy 36 éves férfival fogok együtt èlni aki egyedül neveli a gyerekét. Nem pótanyát keres de így akarva akaratlanul a gyerek az életem része lesz. Szeretem, aranyos de sok mindennel nem vagyok kèpben és tartok dolgoktól.

Nyitott vagyok ötletekre és jószándékú tanácsokra.

Praktikus dolgok is érdekelnének.

Nekem ez teljesen új élethelyzet lenne majd és emiatt félek.



ápr. 10. 09:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
10 Úgy értve nem pótmamát keres,hogy előtte nélkülem is megoldott mindent.
ápr. 10. 13:13
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Most is meg fogja oldani. De azért sok mindent meg kell beszélnetek. Gondolj magadra is. Ne legyen neked ettől kezdve nehezebb vagy rosszabb, csak más.
ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%

De pótmamát keres. Honnan tudott hogy mt oldott meg előtted? Itt voltál?


Majd pár hónap múlva meg jössz ide sírni, hogy ingyen bébiszitter vagy és nyalnod kell a gyereket aki tiszteletlen veled mert nem vagy anyja és mindenre az a pasikád válasza, hogy nem érted mert nincs gyereked.

ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
13 Onnan, hogy már közel 2 éve így èlnek és megoldotta nélkülem is / más nő nèlkül is.
ápr. 10. 21:48
 15/26 anonim ***** válasza:
73%

Így éltek, de nem volt megoldva semmi, ezért kellesz te.


Ezt te is tudod, benned a kétely, mert akkor nem írnál ki naponta 3 kérdést erről.

ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

15 Nem érted a helyzetet. Nélkülem nem gondoskodott róla nem làtta el nem főzött stb? …. Hidd el minden meg volt oldva.


Kérdést pedig arról lehet kiírni amiről csak szeretne az ember.

ápr. 11. 02:23
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
En is remelem, nem fozni-mosni-takaritani kellesz, de aztan ra ne szolj mert irgumburgum. Nagyon sok egyedulallo apuka csinalja ezt, hogy hazitundert keres a gyerek melle, eleinte az en ferjem is beprobalkozott ezzel, aztan en pillanatok alatt felallitottam a szabalyokat. Nalunk nincs mindig a gyerek (az anyjanal van elhelyezve) de ha elerakhatom az etelt, jatszhatok vele es segithetek a leckejeben, akkor bizony le is kiabalhatom, ha ugy hozza a helyzet.
ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%

De veled könnyebb lesz, mert most már ezeket is te fogod csinálni meg a gyerek hiszijei is a te nyakadba szakadnak, aztán rajtad fogja elverni a port, amiért nem tudsz benni a gyerekkel.

Nem te vagy az első akinek beletörött ebbe a bicskája.


Ezt majd leírom a mai 3-4 kérdésed alá, mert ez tegnapi.

ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csinálta, mert nem volt nő az életében, aki megcsinálhatta helyette.

Most szép fokozatosan a te nyakadba fog csúszni majdnem minden.

ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos jól jósolják itt többen. Én özvegy férfihoz mentem feleségül, egyedül nevelte a gyerekét akkor már 6 éve. Ahányszor mentem (amikor már jártunk), csak hétvégeken, mindig rend volt, tisztaság, eleinte ő főzött, ahogy máskor is, hétköznap is. Aztán szépen rám lett tolva az egész. Lányával a "nyűgös" dolgok (vegyük meg élete első melltartóját, kísérjem el kozmetikushoz, stb.) Mindezt amúgy szívesen megtettem volna (magamban én is mindig lánygyerekre vágytam), de ő valahogy egy örök elégedetlen, állandóan búvalbélelt tini volt, nem tudtam hozzá utat találni. A csúcs az volt, hogy nyolcadik félévben jött a szaktanári értesítő, hogy bukásra áll fizikából (az elégteleneket "természetesen" nem írta be az ellenőrzőbe, így nem tudtuk). Akkor a férjem azt mondta, hogy de hát ő úgy gondolta, hogy én tartom kézben a dolgot, járok fogadóórára és ilyenek. Na meg tanulok vele. Hát a nagy szart, ő a mérnök, én a közgazdász, fizikát én tanuljak vele? Úgy, hogy nem is jelzi, hogy gond van?

Kérdező, gondold meg, én két év után elváltam, beletört a bicskám.

ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!