Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendetlen a pârom?

Figyelt kérdés
Nagyon rendetlen a pàrom az a baj,hogy amùgy normâlis,de rengeteg otthoni melòm van miatta.Gyermekrt akarnânk,ès egy hâzba költözni,de az van bennem,hogy akkor duplaannyi melôm lenne otthon.Mivel dolgozom,ezêrt nemtudom utolêrni magam,âllandôan pakolok.Nem akarom mondani neki annyit,mert nem vagyok az anyja sem,ês nevelni sem fogom .Nemtudom,de egyre idegesìtőbb ez ,hogy hazamegyek ês a fêl szabadnapom takarìtâssal telik.

ápr. 14. 08:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%

Valószínű nagyon nem azonos közegből származtok, te valamiért hajtod magad a rendrakás miatt, ő nem.


Nekem apám volt iszonyat rendetlen, máig eszembejut, pasasként homlokegyenest mások az elveim.


Mondjuk egy takarításmániás nővel én se jönnék össze, mert nem gondolom, hogy naponta 2x kell feldomesztoszozni egy előszobát, fürdőt, hogy baktériumot még egy lézeres mikroszkóppal se lehet találni.

ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

En is ilyen voltam gyerek wlott. Mindig pazent rend risztaság volt. Amikor a kávépor kivorult el is bőgtem magam(mivel azt baromi nehéz a legutolsó résekből is takaritani)

A haverokbol szolt is az egyik hogy annyit törölgetek meg ugrálok hogy már rájuk hozom a sgorongast is nehogy elejtsenek valamit ki se eshet a kaja se a szájukbol. Már alig mernek nálunk enni is🤣


Na aztán lett gyerekünk. A munka dupla annyi, az alvásom mint a babáé 2 óránkét a aludtam 1 órát es igy jött össze a napi 8 óra alvasom. Minden 2.órában szoptatás vagy peliscsere azon kívül cumisuveg tipegő fertotlenites vasalás, ágynemü is mindig legyen antibakteriális.

Aztan a gyerek ahogy eszik. Szinte a fal is úszik a kajában. Azt igy en ki is hagytam az élegembol hogy nem etetem es tanitom önálloan enni. Nem hagytam. A bölcsiben tanitották meg az önálló evésre.



De a lenyeg. Hogy gyerek mellett mivel belegebedtem belerokkantam a háztartásba szószrint, mentálisan is robbantam lefelé gőzerővel, el lett engedve nagyon sokminden.


Irtó laza lettem. Már attol se kapok szívbajt ha hazaérve hirtelen berohant cipővel, vagy firkásak a falak.


Korábban magazinlapokra illett a lakásunk. Ma már egy putri.


De mivel belerokkantam lesz.rom. majd ha felnő újra patent lesz minden. De nem akarok pszichoátrián kikötni.

ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
*első sor javitas: en is ilyen voltam gyerek előtt
ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
34%
Jobb lenne nektek külön egymástól örökre...
ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Jav Tehát inkább én etettem a babát mindig, az önálló evésre tanitást hagytam meg inkább a bölcsire. Mert az tett be idegileg legjobban hogy úszik az asztal meg a gyerek es a padlo is a kajában ha hagyom póbálkozni.
ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Alapigényeim vannak,nem domestozok naponta,csak azt szeretném,ha a szobába rend lenne ,egy alaprend,nem az,hogy a ruhák össsze-vissza stb.A mosatlanok ,a wc papír galacsin ne a földön legyen,üres tejesdoboz,üres tojásdoboz ne maradjon a konyhapulton.Én nem vagyok annyira patent alapigényeim vannak csak.Cipő ne legyen össze-vissza,ne legyenek a bármilyen holmijai szanaszét.

ápr. 14. 09:50
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen ,de amikor gyerek lesz,én egy gyerek után akarok pakolni:)
ápr. 14. 09:51
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Erőd meg nem lenne a gyerekhez minosegi időre se. El kell majd tudni engedni sokmindent. Dehát a gyerekek tanitják a szülőket.


En ugy killadtam hogy minden percben vagy mosás vagy gondozás vagy háztartás volt, hogy azt vettem eszre hogy a sokminden mellett az meg teljesen kimarad hogy a babával gügyögök pl és csak vagyunk es semmi más nincs.

Akármikor felvettem allandoan hu tele van e a pelenka, éhes e, mikor kell adni a d vitamint, gyors tusolás, mivel kenjem a fenekét, most miert sir, babatorna babamasszázs (még az állukat is kell néha lazítani mert irto sok munka nekik a szopizás), füle orra tiszta e, ringatni mert nem bír elaludni, espumisan kell mert fáj a hasa a beszorult pukitól, és nekem feltűnt hogy olyan meg valahogy soha nincs mint a filmekben hogy csak gügyögünk egymásra meg szeretet és andalgunk csak, meg csak ölelés meg csak nevetés játék, hanem csak a hajtás.


Külön a napirendbe be kellett programoznom ütemeznem időre azt is hogy most meg szeretgetés idő es kapcsoljam ki magam!

ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
*kifulladtam
ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ja es ettől függetlenül erősen sérültem. Mentálisan ma se jöttem helyre pl az iskolát házit már lesz.rom. totális megsemmisülésem van.
ápr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!