Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendetlen a pârom?

Figyelt kérdés
Nagyon rendetlen a pàrom az a baj,hogy amùgy normâlis,de rengeteg otthoni melòm van miatta.Gyermekrt akarnânk,ès egy hâzba költözni,de az van bennem,hogy akkor duplaannyi melôm lenne otthon.Mivel dolgozom,ezêrt nemtudom utolêrni magam,âllandôan pakolok.Nem akarom mondani neki annyit,mert nem vagyok az anyja sem,ês nevelni sem fogom .Nemtudom,de egyre idegesìtőbb ez ,hogy hazamegyek ês a fêl szabadnapom takarìtâssal telik.

ápr. 14. 08:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
52%
Pl ha hetfokent le kell vinni a kukát hetgonként a kezébe adod. Aztan egy ido mulva már csak szólni kell. kozben dicsergetni hogy amugyis passzol hozzá a fekete zsák..(na jó, nem morbidan dicsergetni, hanem pozitivan) es egy ido mulva hetfon láss csodát magátol fog a szemetért nyúlni.
ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyisd ki a szádat és beszéld meg vele. Máshogy ez nem megy.


Az én barátom rengeteget változott az évek során. Azért még mindig szólni kell neki sok dolog miatt (pl ha a szárítón már 1 hete lógnak a ruhák akkor sem hajtogatja össze és teszi el magától mert észre sem veszi). Meg szoktam kérni akkor rögtön megcsinálja és ennyi. Kicsit egyengetni kell az útját. 🤭

ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az anyja,ês nem is vagyok hozzâszokva,hogy felnőtt fèrfi nem tudja,hogyha kint vannak a ruhâk ês a pârja dolgozik,akkor vegye le.Sosem talâlkoztam előtte ilyen szituval.Szàmomra ez szokatlan,hogy alapdolgok,ne legyenek termèszetesek.
ápr. 17. 10:34
 24/29 anonim ***** válasza:
33%
#22 vagyok. Az én párom amíg egyedül lakott a szárítóról öltözködött. Hülye szokás dehát ez van. Úgyhogy összeköltözés után rá kellett vezetni hogy előbb elpakoljuk és kész.
ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked van kedved, türelmed 2 gyereket nevelni kapásból, akkor szülj nyugodtan egyet!

Nem fog változni, rendetlen, igénytelen ember.

Én sokszor mondtam a férjemnek hogy igénytelen, koszos, sokszor sértegettem, mire néha összekapja magát.

Hazaér és beleül a fotelba.

Változni csak átmenetileg tud egy két napra, hétre.

Nem ugyanolyan környezetből jövünk.

ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
25.ös megmondja a tutit szerintem.Egyetèrtek.
ápr. 17. 20:54
 27/29 A kérdező kommentje:
Szârìtòròl öltözködik.
ápr. 17. 20:55
 28/29 A kérdező kommentje:
Amìg el nem pakolom a ruhâkat,mondtam neki vegye le,az enyêmeket elêg,ha az ên rêszemre rakja.Elmondtam neki egyszer,kètszer,nem fogom naponta mondogatni.Ahogy azt sem,hogy a konyhâban el kell pakolni,ha főzünk valamit.
ápr. 17. 20:57
 29/29 anonim ***** válasza:
63%
Minek vagy vele?
ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!