Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendetlen a pârom?

Figyelt kérdés
Nagyon rendetlen a pàrom az a baj,hogy amùgy normâlis,de rengeteg otthoni melòm van miatta.Gyermekrt akarnânk,ès egy hâzba költözni,de az van bennem,hogy akkor duplaannyi melôm lenne otthon.Mivel dolgozom,ezêrt nemtudom utolêrni magam,âllandôan pakolok.Nem akarom mondani neki annyit,mert nem vagyok az anyja sem,ês nevelni sem fogom .Nemtudom,de egyre idegesìtőbb ez ,hogy hazamegyek ês a fêl szabadnapom takarìtâssal telik.

ápr. 14. 08:58
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Értem.Azért kell,hogy kivegye a részét a férfi belőle.
ápr. 14. 10:01
 12/29 anonim ***** válasza:
78%
Nem veszik ki. Ne erre számits. Merthát dolgozik neki jàr a pihenes. Meg nekik a babábol csak az kell hogy megsimogatják a buksiját csak. Meg fuj pelenka.
ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg pl vagy a gyereket "rugdosod" hogy csinálja a házit vagy az apját aki képben sincs a házival, hogy csinálja a gyerekkel. Igyanott vagy. Vagy a gyreknek magyarázod a házit vagy az apjának hogy hogy nez ki egy munkafüzet es mi a házi.


Vagy te főzöd ki a cunisuveget mixeled a zoldségeket keszitesz elo követed mikor mmivel szabad etetni miket még nem, mindent te intezel es az apja meg annyit vesz ki hogy ő adja a szájába. Aztan te mosogatod fertotlenited is el.

ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a csúcs a te egesznap otton vagy ugyse csinálsz semmit szlogen.
ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem váltok el iskoláig azzal a másik szlogennel hogy mert csak a babával/gyerekkel foglalkozol a paroddal.meg nem.


Igaz hogy magadra sincs időd de rá legyen.

Aztán meg azert is elhagy mert lerobbantál mert nem foglalkoztál magaddal.


A pasik javarésze olyan hogy a gyerekkel azt hiszik majd vmi macska jön a házhoz amivel semmi gond.

ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%

A lepontozók szerint hogy veszik a feladatokat ha otthon sincsenek mert dolgoznak?

(es ők azert amugy penzt is kapnak aztán arra verik magukat is hogy neki több van meg mekkora hős hogy kegyes haza is adni pénzt. Jobb esetben nem más nőkre is beosztva)

ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Más irányba ment a beszélgetés.Azért vannak olyan férfiak,akik a gyereknevelésben is kiveszik a részüket.
ápr. 14. 11:29
 18/29 anonim ***** válasza:
55%

"a fêl szabadnapom takarìtâssal telik"

Mert azzal töltöd. Menj inkább moziba, vagy költözzetek szét, ha nem megy a közös élet.

ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem fogok egy olyan helyen êlni,ami szèt van szòrva mindennel,vagy hagyjak kuplerâjt?Az ilyen fêrfiak csinâlnak egy rendmâniàst a nőből.Hogy lehet ràvezetni anèlkül,hogy nevelni kelljen,hogy kicsit rendesebb legyen?
ápr. 14. 12:50
 20/29 anonim ***** válasza:
52%

Napirenddel vagy hetirenddel mint a gyerekeknél.

Kell egy rendszer rutin.

Pl hetkoznap mosogasson takaritson hetvégèn mehet sörözni.

Vagy ami neki tetszik.

Es a hetirendet kell tartatni de aztán az beépul nekik szokásba rutinba automatikusba.


Random a levegobe kergetni meg rizsászni meg szidni az nem ér semmit.

Nekem pl az volt a bajom hogy egyedul főzök a konyhában. Egy ido mulva a kezébe adtam a szobába a palacaintatésztát kikeverni aztán felmagaszraltam hogy azta egy ferfi milyen eros fel perc alatt kitudja keverni.

A biztatás dicseret is odavezetett hogy aztán mindent csinálni akart nekem a konyhában még én zavartam ki mert én nem tudtam ugy szervezni hogy ne talp alatt legyen hanem ami nekem kell. Lusta voltam ehhez.

Gyereket nevelni a pasim képében...

ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!