Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek külön költözésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek külön költözésre ad okot, ha a párom rendetlen? Évek alatt nem tudott megváltozni.

Figyelt kérdés
Pl. cipővel a lakásban, de minden részében simán sétálgat. De nem söpör vagy mos fel. Ruhái állandóan mindenfele vannak, szennyese a földön gyűlik. Üres flakon az ágy mellett, stb.
2018. aug. 23. 17:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne, ha otthagynál mindent? Egyszer csak feltűnik neki, ha a ruhái nincsenek kimosva, már vagy 10 darab üres flakon van az ágya mellett..stb.

A cipős dologra meg most hirtelen az jutott eszembe, hogy ha még egyszer nem veszi le a cipőjét, akkor eldugod a cipőjét. Aztán keresheti, és meggondolja még egyszer, hogy cipővel fog-e járkálni a lakáson belül.

2018. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ő mos maganak, ha kell, azzal nincs gond. Nem kiszolgálni kell , hanem takarítani utána.
2018. aug. 23. 17:52
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne takaríts utána. Lehet, hogy egy ideig tűrnöd kell a kupit, de ez is megér egy próbát.

De beszéltél már vele erről? Elmondtad neki, hogy lassan úgy éltek, mint a c..gányok, akkora putriban?

2018. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Már rengeteget beszéltem erről. 5 éve ez megy. Mindig volt kifogás, hogy miért nincs rend. Utóbbi időben hagyom a putrit sokáig , de őt nem zavarja.
2018. aug. 23. 17:56
 5/21 A kérdező kommentje:
Az is gond , hogy nem 20 évesek vagyunk és 30 felett nehezebb a változás , ha ezt szokta meg. Én se tudok alkalmazkodni a rendetlen életmódhoz.
2018. aug. 23. 17:59
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

én ezen már végigmentem. próbáltam úgy, hogy takarítok utána. próbáltam azt is, hogy hagyom. alsógatyák zoknik nadrág a földön szanaszét. volt, hogy az ágyban kajált, és utána egy fél fej hagymát találtam az ágyneműben.

nálunk szakítás lett a vége, pedig én sem vagyok egy rendmániás fajta. Aztán egy hétre rá összejött egy csajjal, pont nemrég jegyezte el. mindenki megtalálja a magának valót:)

2018. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Akkor nem én vagyok a bunkó , ha ez miatt nem vagyok hajlandó tovább élni vele ?

Másik ,ehhez kicsit kapcsolódó ok, a sör. Rengeteget iszik belőle és a dobozokat hagyja szanaszét. Aztán a macska a hibas, ha leveri az ablakból. 😃

Alapból magára igényes, de az otthonra nem.

2018. aug. 23. 18:11
 8/21 A kérdező kommentje:

Ágy nem rossz ember, mindig jót akar, de ezeken nem tud változtatni.

Sokszor mondja , hogy nincs ideje vagy energiája rendet rakni. De nem értem , hogy akkor miért kell rendetlenséget csinálni...

Wc-t sz@rás után se szokta letakaritani, általában ott marad a f@s csík, mert ennyi sörtől nem kemény dolog jön. Néha már azt letakarítja, de ha nem vagyok itthon ,akkor úgy felejti.

2018. aug. 23. 18:15
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Azt csinálja amit tőled lát.


Egy férfi akivel törődve van, az előbb utóbb változik, még ha anyukánál minden a feneke alá is volt téve, és anyukáék nem foglalkoztak a normális tisztasággal, akkor is változik.

Ha olyan a társa aki törődik vele is és a környezetével is. Ha oda van figyelve rá, és tisztaság veszi körül. Saját maga kezdi el a normális dolgokat.


Azok a pasik csinálják ezt, akiknek a társuk nem törődik velük, nincs a társnak normális otthonteremtése.


Egy koszos otthon az nem a férfi szégyene, hanem az asszonyé-első sorban.

2018. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"törődve van." :D :D :D


látod látod kérdező, mindenről a nők tehetnek...xDD

2018. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!