Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire változtattál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változtattál a pénzzel kapcsolatban dolgokon mikor kapcsolatban voltál?

Figyelt kérdés
Mennyire lett másabb a pénzről gondolkodásod vagy pénzkezelésed párod hatására?
ápr. 17. 14:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
5%

10.


Ahogy igazából mindenki másból is, kivéve aki örökké tudja tartani a tökéletesség látszatát. Az az egy, ami nem kiábrándító.

ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

Azóta , ha valaki sétálós randira hív, elutasítom.

Mert rögtön megszólal a fejemben a vészcsengő hogy ez is olyan lesz….

Nem akarok szerelmes lenni mégegyszer egy kaktuszba aki nem tud és nem akar párkapcsolatot létesíteni mert félti a szabadságát, félti a pénzét, félti az idejét és félti a szívét -lelkét tőlem.

Tehát konkrétan csak a farkát akarja beletenni a kapcsolatban…

ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
3%

12.


Na ja, az igazi menő csávó minimum egy ötvenest elkölt egy randin, ez mutatja a szerelem értékét.

ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%

200ftja nem volt egy szelet csokira sem, nemhogy amit te gondolsz.

Nem volt semmije.

Ezért nekem kellett mindent megvenni a főzésemhez is hogy le tudjon ülni vacsorázni ingyen…..

Otthon sem volt gavallér a szüleivel… apja főzött rá szintén ingyen.

ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen menő csávó volt!
ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%
8. Szerintem ez korrekt amit le irtal, viszont nem mindenki ilyen .Vannak olyan ferfiak akik az utolsojukat oda adjak pedig nekik sincs nagyon mibol.
ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem változtam. Csak a lehetőségeim változtak. Hol jobb, hol rosszabb irányba, de mindketten azt néztük, hogy ketten együtt többre jussunk. Például amíg a férjem új szakmát tanult, addig csak én kerestem. Tudtam, hogy ez az év húzós lesz, feléljük a tartalékaink felét, de tudtam azt is, hogy ha elkezd újra dolgozni, akkor jobban fogunk élni, mint előtte. Amikor én kezdtem vállalkozni, ö tett bele többet a kasszába, jobban beosztottak ami volt. De tudtuk, hogy ha szorgalmasan építem a vendégkört, akkor pénzben és időben is több jut a családra.

Mindig azt néztük, hogy mi a következő lépcsőfok a közös terveinkhez. Viszont ad egy nagy biztonságérzetet, hogy tudunk egymásra támaszkodni, nem vagyunk egyedül.

ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%

Tudom, legelső kapcsolatom is ilyen volt.

Egy egyszerű targoncás volt a munkahelyemen és soha nem volt neki probléma hogy el vigyen cukrászdába, és karácsonyra sem egy pár zoknit kaptam hanem 2 szatyornyi ruhát mert éppen 13. havit kapott.

De ő szeretett…..

ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
65%
Semennyit. Ez a magánügyem.
ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon költekező voltam, semmi pénzügyi tudatosság nem volt bennem. A párom ezzel szemben viszont nagyon jól tud bánni a pénzzel. Jó irányban hatott rám ez, nem mondom, hogy elégedett vagyok a jelenlegi koltekezeseimmel (meg mindig van mit lefaragni), de mérföldekkel jobb a helyzet, kétszer is meggondolom, mire mennyit költök, tudok mérlegelni, hogy mi az, amire vágyom és mi az, ami ténylegesen kell. Néha persze azért becsuszik egy két dolog, de tényleg igyekszem odafigyelni.


25N

ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!