Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szoktatok együtt alkoholt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok együtt alkoholt inni a parotokkal? Esetleg hétköznap is, pl vacsi készítés közben, mellé, után ketten egy uveg bort elfogyasztani? Esetleg filmezés mellé egy-egy sör?

Figyelt kérdés
Nyilván nem minden napra gondolok ilyen fogyasztásra, csak kíváncsi vagyok van e ilyen! Mert nálunk van:)
ápr. 17. 18:57
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit:) és sztem eddig egyik valoszolo sem volt alkesz
ápr. 18. 21:21
 42/44 anonim ***** válasza:
#41 Nem is rád gondoltam, kérdező, főleg, mert ugyanazt képviselem, mint te. Csak nem értem...
ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
41. Hát azért akadt.
ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Olyan volt régen, hogy - beosztás szerint dolgozó - lánybarátommal iszogattam hétköznapon. Általában hetente egyszer. Mivel azóta több betegsége lett és nem ihat alkoholt, ennek is annyi. Hétvégén nem lesz itt párom és veszek magamnak valamit. :D


35/F

máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!